zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami
zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami
Komentarze
0
super!! bardzo się cieszę!!! takto w klubie powstałby chaos i to na początku sezonu kiedy wsystko dobrze się układa xD
0
zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami
0
brożek brożkiem ale wystarczy, że puyol go pokryje a odechce mu się oddawania strzałów na bramkę ;)
0
na zdjęciu wygląda jakby messi puścił bąka ;) a mi się zrymowało :)
0
super!! bardzo się cieszę!!! takto w klubie powstałby chaos i to na początku sezonu kiedy wsystko dobrze się układa xD
0
zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami
0
na zdjęciu wygląda jakby messi puścił bąka ;) a mi się zrymowało :)
0
brożek brożkiem ale wystarczy, że puyol go pokryje a odechce mu się oddawania strzałów na bramkę ;)