seboss15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
super!! bardzo się cieszę!!! takto w klubie powstałby chaos i to na początku sezonu kiedy wsystko dobrze się układa xD
0
zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami
0
brożek brożkiem ale wystarczy, że puyol go pokryje a odechce mu się oddawania strzałów na bramkę ;)
0
na zdjęciu wygląda jakby messi puścił bąka ;) a mi się zrymowało :)