0

super!! bardzo się cieszę!!! takto w klubie powstałby chaos i to na początku sezonu kiedy wsystko dobrze się układa xD

0

zgadzam się z greavity1. dla mnie klasowymi napastnikami są villa, torres, drogba, henry oraz van nisterlooy ale to eto'o jest najlepszy!! fajnie, że Sami jest z nami

0

brożek brożkiem ale wystarczy, że puyol go pokryje a odechce mu się oddawania strzałów na bramkę ;)

0

na zdjęciu wygląda jakby messi puścił bąka ;) a mi się zrymowało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?