"No ale dajcie spokój, przecież on gra tylko dlatego, że w Realu broni wychowanek. "
Co ty pierniczysz za przeproszeniem ? Co ma piernik do wiatraka ? Valdes broni tylko i wyłącznie dlatego,że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.Kiedy Casillas bronił w Realu to w Barcelonie bronił Bonano-który nie był wychowankiem.Był także Enke i wcześniej Hesp.Ah Ci zawistni kibice Realu.
myślałem, że tylko ja miałem łzy w oczach gdy Abi podnosił puchar :D
piękny mecz, duzo dobrego footballu. szacunek dla SAF za to, że ma klasę jako człowiek to raz a dwa, że nie postawił autobusu w polu karnym tylko chciał grać w piłkę.
Komentarze
0
Ja jak czytam niektóre komentarze to uświadamiam sobie ilu głąbów kibicuje Barcelonie ...
aż przykro się robi.
0
szkoda ... Villa który jest kompletnie bez formy będzie grał w wyjściowym.
0
zemściło się kunktatorstwo.
Barca w 2 połowie wyglądała jak by chlali przez 2 ostatnie dni ...
0
słuch po nim zaginie. wielu świetnych w europie kompletnie zawodziło w nba.
ricky zbyt chudy i zbyt niski jest na nba, nawet na pg.
0
@katallonczyk16
najpierw piszesz tępy komentarz a później czytasz ?
brak słów...
0
chyba jacyków projektował te koszulki ...
Są okropne :|
0
"No ale dajcie spokój, przecież on gra tylko dlatego, że w Realu broni wychowanek. "
Co ty pierniczysz za przeproszeniem ? Co ma piernik do wiatraka ? Valdes broni tylko i wyłącznie dlatego,że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.Kiedy Casillas bronił w Realu to w Barcelonie bronił Bonano-który nie był wychowankiem.Był także Enke i wcześniej Hesp.Ah Ci zawistni kibice Realu.
0
justFCB
Nie wiem kim on jest,ale pisze jak kibic realu ;]
0
myślałem, że tylko ja miałem łzy w oczach gdy Abi podnosił puchar :D
piękny mecz, duzo dobrego footballu. szacunek dla SAF za to, że ma klasę jako człowiek to raz a dwa, że nie postawił autobusu w polu karnym tylko chciał grać w piłkę.
0
Szkoda, że na stronie nikt nie napisał, że z Regal Barca odchodzi Ricky Rubio. Podpisał kontrakt z Minnesotą.
No chyba, że przeoczyłem ;]