O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja jak czytam niektóre komentarze to uświadamiam sobie ilu głąbów kibicuje Barcelonie ...

aż przykro się robi.

0

szkoda ... Villa który jest kompletnie bez formy będzie grał w wyjściowym.

0

zemściło się kunktatorstwo.

Barca w 2 połowie wyglądała jak by chlali przez 2 ostatnie dni ...

0

słuch po nim zaginie. wielu świetnych w europie kompletnie zawodziło w nba.

ricky zbyt chudy i zbyt niski jest na nba, nawet na pg.

0

@katallonczyk16

najpierw piszesz tępy komentarz a później czytasz ?

brak słów...

Zobacz wszystkie

0

chyba jacyków projektował te koszulki ...

Są okropne :|

0

"No ale dajcie spokój, przecież on gra tylko dlatego, że w Realu broni wychowanek. "

Co ty pierniczysz za przeproszeniem ? Co ma piernik do wiatraka ? Valdes broni tylko i wyłącznie dlatego,że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.Kiedy Casillas bronił w Realu to w Barcelonie bronił Bonano-który nie był wychowankiem.Był także Enke i wcześniej Hesp.Ah Ci zawistni kibice Realu.

0

justFCB

Nie wiem kim on jest,ale pisze jak kibic realu ;]

0

myślałem, że tylko ja miałem łzy w oczach gdy Abi podnosił puchar :D

piękny mecz, duzo dobrego footballu. szacunek dla SAF za to, że ma klasę jako człowiek to raz a dwa, że nie postawił autobusu w polu karnym tylko chciał grać w piłkę.

0

Szkoda, że na stronie nikt nie napisał, że z Regal Barca odchodzi Ricky Rubio. Podpisał kontrakt z Minnesotą.

No chyba, że przeoczyłem ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?