0

Ja jak czytam niektóre komentarze to uświadamiam sobie ilu głąbów kibicuje Barcelonie ...

aż przykro się robi.

0

szkoda ... Villa który jest kompletnie bez formy będzie grał w wyjściowym.

0

zemściło się kunktatorstwo.

Barca w 2 połowie wyglądała jak by chlali przez 2 ostatnie dni ...

0

słuch po nim zaginie. wielu świetnych w europie kompletnie zawodziło w nba.

ricky zbyt chudy i zbyt niski jest na nba, nawet na pg.

0

@katallonczyk16

najpierw piszesz tępy komentarz a później czytasz ?

brak słów...

0

zbyt malutki i chudziutki do NBA, nawet jak na pozycję 1.

Do tego dochodzi kiepski rzut zza łuku.

Szybko wróci do Barcy ;]

0

Szkoda, że na stronie nikt nie napisał, że z Regal Barca odchodzi Ricky Rubio. Podpisał kontrakt z Minnesotą.

No chyba, że przeoczyłem ;]

0

myślałem, że tylko ja miałem łzy w oczach gdy Abi podnosił puchar :D

piękny mecz, duzo dobrego footballu. szacunek dla SAF za to, że ma klasę jako człowiek to raz a dwa, że nie postawił autobusu w polu karnym tylko chciał grać w piłkę.

0

chyba jacyków projektował te koszulki ...

Są okropne :|

0

culeson

Oczywiście,że doceniam wkład Iniesty w grę oraz wcale nie neguję tego,że jest on jednym z najlepszych zawodników,ale sezon 09/10 był w jego wykonaniu średni.I to jest fakt z którym nikt nie dyskutuje bardzo długo siedział na trybunach z kontuzją.

0

pierwszy raz zgadzam się Mou.Iniesta nie zasługuje na nominacje do pierwszej 3. nie mówiąc o wygraniu tej nagrody.Iniesta strzelił gola w finale i to tyle.Nie rozegrał imponującego sezonu,ale z drugiej strony patrząc nagroda jest za rok 2010 a nie za sezon 09/10 gdzie Iniesta ciągle się leczył.Czas mundialu i po mundialu to czas wysokiej formy Adreasa,ale do mistrzostw nie było ciekawie.

0

justFCB

Nie wiem kim on jest,ale pisze jak kibic realu ;]

0

"No ale dajcie spokój, przecież on gra tylko dlatego, że w Realu broni wychowanek. "

Co ty pierniczysz za przeproszeniem ? Co ma piernik do wiatraka ? Valdes broni tylko i wyłącznie dlatego,że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.Kiedy Casillas bronił w Realu to w Barcelonie bronił Bonano-który nie był wychowankiem.Był także Enke i wcześniej Hesp.Ah Ci zawistni kibice Realu.

0

bojan znów na farcie ;]

Messi dogonił Krystynę

0

mnie zastanawia co tu robi adam johnson

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?