hhmm na pewno nie jest to młody zawodnik, ale przecież on ma zastąpić nie obecnych (yaya, keita) na 2 miesiące czy ile to trwa. jest doświadczonym piłkarzem kiedyś jeden z najlepszych SPD myślę ze to nie jest głupi pomysł.
eee lipa ale coz trzeba grac dalej, Abidal nie zachwycal w ostatnich meczach. Alves zagral z chelsea slaby mecz ale z Villarreal juz to wygladalo lepiej, ale mimo to wiemy jaki to zawodnik, teraz ciekawe jak ustawi Pep obrone? Macie pomysl?
Komentarze
0
oby nie Van Persie
0
jjaaa co za durnie! Nie wiem jak mozna byc takim pajacem zeby w ogole wydac taka gazete...
0
niby kto czeka?
0
hhmm na pewno nie jest to młody zawodnik, ale przecież on ma zastąpić nie obecnych (yaya, keita) na 2 miesiące czy ile to trwa. jest doświadczonym piłkarzem kiedyś jeden z najlepszych SPD myślę ze to nie jest głupi pomysł.
0
uwielbiam go! juz kilku lat! a teraz jeszcze tyle osiagnal ; dd
0
no wlasnie mozna ten link? bo nie dziala plz !!
0
kur.. ; / nie chciałbym go w Barcy ; /
0
zal i gol po bledzie sedziego bywa taka pilka ;/
0
LOOOOOL 2!!!!!!!!!! 3-2
0
eee lipa ale coz trzeba grac dalej, Abidal nie zachwycal w ostatnich meczach. Alves zagral z chelsea slaby mecz ale z Villarreal juz to wygladalo lepiej, ale mimo to wiemy jaki to zawodnik, teraz ciekawe jak ustawi Pep obrone? Macie pomysl?