0

oby nie Van Persie

0

jjaaa co za durnie! Nie wiem jak mozna byc takim pajacem zeby w ogole wydac taka gazete...

0

niby kto czeka?

0

hhmm na pewno nie jest to młody zawodnik, ale przecież on ma zastąpić nie obecnych (yaya, keita) na 2 miesiące czy ile to trwa. jest doświadczonym piłkarzem kiedyś jeden z najlepszych SPD myślę ze to nie jest głupi pomysł.

0

uwielbiam go! juz kilku lat! a teraz jeszcze tyle osiagnal ; dd

0

kur.. ; / nie chciałbym go w Barcy ; /

0

jest za aby wprowadzic system 6+5 ; ]

0

eee lipa ale coz trzeba grac dalej, Abidal nie zachwycal w ostatnich meczach. Alves zagral z chelsea slaby mecz ale z Villarreal juz to wygladalo lepiej, ale mimo to wiemy jaki to zawodnik, teraz ciekawe jak ustawi Pep obrone? Macie pomysl?

0

nie wiecie gdzie będzie można dostać autobiografie Xaviego "Mi vida es el Barça" ? ; pp Bardzo mnie to interesuje i byłbym wdzięczny. Dzięki ; )

0

własnie co to za reklama ten maly znaczek? oby nie był juz na stale ; /

0

dwa samoboje ; D

0

LOOOOOL 2!!!!!!!!!! 3-2

0

zal i gol po bledzie sedziego bywa taka pilka ;/

0

no wlasnie mozna ten link? bo nie dziala plz !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?