O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 5175
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Moje dzieci będą mi zazdrościły, że żyję w czasach Messiego ;). No i nie będę umiała opowiedzieć im o Messim, bo żadne słowa Go nie opiszą.

0

Wczorajszy, dzisiejszy dzień jest lepszy dzięki Nim. Ostatnie 4 lata były 14 razy lepsze :)

0

Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.

0

x_barca_x, proszę Cię, daj sobie spokój. Ważny dla nas człowiek wraca do domu po 40 dniach spędzonych w szpitalu, po ciężkiej operacji, to pozwól nam się po prostu z tego w spokoju cieszyć.

0

Cieszę się, że rodzina w komplecie:) Oby był bardzo dzielny i walczył dalej, a ja nadal trzymam kciuki.

Zobacz wszystkie

0

Wczorajszy, dzisiejszy dzień jest lepszy dzięki Nim. Ostatnie 4 lata były 14 razy lepsze :)

0

Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.

0

Był płacz po meczu z Realem, Chelsea, jest płacz teraz. Ale paradoksalnie jest coś takiego, że te ostatnie trudne chwile uświadomiły mi jak bardzo ich kocham. Dziękuję Pep!

0

A myślałam, że dzień w którym ogłosił, że odchodzi jest ostatnim w tym sezonie w którym płakałam dzięki Barcelonie. Pokazali mi dzisiaj jak bardzo się myliłam. Poszukam sobie terapeuty po tym sezonie. Też czujecie jakby to była rodzina?

0

Moje dzieci będą mi zazdrościły, że żyję w czasach Messiego ;). No i nie będę umiała opowiedzieć im o Messim, bo żadne słowa Go nie opiszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?