senninha
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moje dzieci będą mi zazdrościły, że żyję w czasach Messiego ;). No i nie będę umiała opowiedzieć im o Messim, bo żadne słowa Go nie opiszą.
0
Wczorajszy, dzisiejszy dzień jest lepszy dzięki Nim. Ostatnie 4 lata były 14 razy lepsze :)
0
Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.
0
x_barca_x, proszę Cię, daj sobie spokój. Ważny dla nas człowiek wraca do domu po 40 dniach spędzonych w szpitalu, po ciężkiej operacji, to pozwól nam się po prostu z tego w spokoju cieszyć.
0
Cieszę się, że rodzina w komplecie:) Oby był bardzo dzielny i walczył dalej, a ja nadal trzymam kciuki.
0
On już robi coś takiego, na określenie czego nie znajduję odpowiednio dobrych słów. A poza golami są jeszcze jego fantastyczne podania, asysty. To jest chyba jakiś czarodziej :)
0
A myślałam, że dzień w którym ogłosił, że odchodzi jest ostatnim w tym sezonie w którym płakałam dzięki Barcelonie. Pokazali mi dzisiaj jak bardzo się myliłam. Poszukam sobie terapeuty po tym sezonie. Też czujecie jakby to była rodzina?
0
Tacy ludzie sprawiają, że cieszę się, z tego, że żyję tu i teraz. Ten chłopak jest niesamowity. Wzrusza mnie jak go oglądam i uświadamiam sobie, że można być aż tak genialnym piłkarzem. :)
0
Nauczył mnie pewnej bardzo cennej rzeczy. Kiedyś moje wypowiedzi o footballu były pełne buńczucznej pewności co do wygranej Barcelony, może pewnego lekceważenie przeciwnika, może trochę skupiały się na rywalu, na jego słabościach (jak to teraz często robią znajomi kibice Realu w stosunku do Barcelony, którzy zamiast cieszyć się zwycięstwami swojego zespołu, szydzą z Barcy). A on przyszedł, niezwykle spokojnie wypowiadał się w kolejnych meczach, rywalach, z szacunkiem do pracy innych. Zauważyłam, że niektórzy kibice przejęli jego styl w mówieniu o Barcelonie i to jest piękne i za to jestem mu wdzięczna. Za to wszystko, co zrobił to dla klubu, który tak bardzo kocham.
0
Był płacz po meczu z Realem, Chelsea, jest płacz teraz. Ale paradoksalnie jest coś takiego, że te ostatnie trudne chwile uświadomiły mi jak bardzo ich kocham. Dziękuję Pep!