shahman
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
a wy i tak powiecie że wolicie Majorkę niż wakacje w Polsce
22
Vini już spakował graty po tych wszystkich plotkach o Mbopie
3
@klopx lepiej pić piwo niż nie
5
controller disconnected
0
@Eto'o9 R10 Ty czytałeś co ja napisałem czy nie?
0
@Eto'o9 R10 jeśli przegrana debata ma przekreślać polityka to 100% polityków do wyrzucenia jest
6
nawet nawet
2
@MesQueUnClub_87 oo tutaj zdecydowanie +1. prawdziwa katorga. jak posłucham cały dzien eski to serio to sie zastanawiam czy jestem dziwny czy tam pracują upośledzeni ludzie xd jak rzucą żartem to ciary żenady wiecznie sobel i sanah aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7
przebił wszystkich piłkarzy świata to teraz za Tony Hawka się bierze
0
@Barca1922 jak nie ma hajsu na transfery to na neya bedzie :)
0
@Barca1922 bo jego pensja zablokuje kilka potrzebnych transferów
za 2 sezony będzie wrakiem nie do sprzedania
te mocarne staty nabił na lelakch w L1 która PSG wygrywa praktycznie bez niego
przyszły playoffy z Marsylia i Bayernem jakoś nie pomagał
kiwać rywali w okolicy koła środkowego to i Dembele może
wysrał sie Barce już 6l temu
zyebany charakter może pociągnąć kilku juniorów w balety
bardziej celebryta niż sportowiec
chłop do gry przez pół sezonu
0
@ChampionLW homofoby
1
@Barca1922 musisz bardzo nienawidzić Barcelony
0
@Przemek2323 niestety nie. nawet jeśli ani pis ani po nie wygrają to syf bedzie sprzątany przez dekady
1
@MichuZ44 umijętność odmładzania piłkarzy i umieszczania ich w wybranym klubie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Cotutajsiedzieje nigdy
4
taki obraz fanów Cra
8
goat things
1
@barcanawieki XD
3
@ranger3120 Ukrainek przybyło więcej :P
28
1
God of War Ragnarök to najlepsza gra
2
10
kobiety: faceci mają wygórowane wymagania
faceci:
4
oszalał chłop
1
a bym se barcelonke zobaczył takom w finale oooo
5
to był dobry wariat
1
@MadafakinGuy tak ale przespałem sie w rurze i wstałem o 13 rano żeby pisać na Rambli, mam obowiązki
8
https://x.com/i/status/1667464680053374976
najgorzej
4
taki obraz