20

dokładnie 12l temu







asysta piękniejsza niż sam gol

11



łatwiutko

5

@matirix20 w wieku Pedriego rudy to sie bujał po lidze belgijskiej

26

2

@Jakchcesz dominator

7

Ania taika nei jest


0

Niemożliwe jest znalezienie pięciu rzeczy: dobrej rady - u wroga, poszanowania - u głupca, przebaczenia - bez skruchy, raju - bez dobrych uczynków oraz wierności - u kobiet.


5

w życiu na żadnym forum nie dostałem bana a na ramblie już ze 4 xdd


7

zakazali mu przeciwników kopać to obramowanie bramki oberwało :)


5

pamiętacie Caceresa który grał u nas w 2008-2009?



zarobił kuriozalną czerwoną kartkę za podejście do tv z varem :)




3

Laporciak musisz


8


to jest granie

6

Messi po powrocie do Barcy kiedy spotka Fatiego z 10 XD


0

@Sisitoro Fati poza golem dosłownie wszystko popsuł :P

0

ile przeznaczacie na prezent komunijny dla chrześniaka?

0

@Danny Gaucho to nie szczęście. jak ktoś jest pewny swoich umiejętności to tak kopnie piłkę że ona po prostu wpada elo

8

Arthur Melo vs City skills and goals danza kuduro remix next Xavi



https://x.com/i/status/1642191574237868035

2

9

zaproszenie Gaviego na ślub to świetny pomysł. ale zaraz, dokąd on biegnie? o Bożeokurfa


17

0

@Krystian1588 wszystkich aż do pierwszego poważnego rywala w lm

3

baby na wf


0

@ChessInfo mnie bił stary i siostrę też. 2 na 3 kumpli na tyle dobrych żeby o tym z nimi gadać za dzieciaka też dostawali i to mocniej. 90 takie były chyba

8

18

zjarany Dembuz stara się wyglądać naturalnie


25

14

Panie Xavereczku, transfer DM'a jest dla zarządu. dla Pana jest Eric Garcia

5

gdzie te czasy kiedy Busi rzucał takie asysty
https://x.com/i/status/1640978031714918400

1

@Batys oby tak było

2

@Medium w ogóle ta baba w bieliźnie XD Pan Jezusek tylko zapłakał na krzyżu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?