shahman
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
dokładnie 12l temu
asysta piękniejsza niż sam gol
11
łatwiutko
5
@matirix20 w wieku Pedriego rudy to sie bujał po lidze belgijskiej
26
co jest xddd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1651302515139280897
2
@Jakchcesz dominator
7
Ania taika nei jest
0
Niemożliwe jest znalezienie pięciu rzeczy: dobrej rady - u wroga, poszanowania - u głupca, przebaczenia - bez skruchy, raju - bez dobrych uczynków oraz wierności - u kobiet.
5
w życiu na żadnym forum nie dostałem bana a na ramblie już ze 4 xdd
7
zakazali mu przeciwników kopać to obramowanie bramki oberwało :)
5
pamiętacie Caceresa który grał u nas w 2008-2009?
zarobił kuriozalną czerwoną kartkę za podejście do tv z varem :)
3
Laporciak musisz
8
to jest granie
6
Messi po powrocie do Barcy kiedy spotka Fatiego z 10 XD
0
@Sisitoro Fati poza golem dosłownie wszystko popsuł :P
0
ile przeznaczacie na prezent komunijny dla chrześniaka?
0
@Danny Gaucho to nie szczęście. jak ktoś jest pewny swoich umiejętności to tak kopnie piłkę że ona po prostu wpada elo
8
Arthur Melo vs City skills and goals danza kuduro remix next Xavi
https://x.com/i/status/1642191574237868035
2
to ten wasz goat?
https://x.com/i/status/1641509896414715907
9
zaproszenie Gaviego na ślub to świetny pomysł. ale zaraz, dokąd on biegnie? o Bożeokurfa
17
0
@Krystian1588 wszystkich aż do pierwszego poważnego rywala w lm
3
baby na wf
0
@ChessInfo mnie bił stary i siostrę też. 2 na 3 kumpli na tyle dobrych żeby o tym z nimi gadać za dzieciaka też dostawali i to mocniej. 90 takie były chyba
8
mnie bawi
https://x.com/i/status/1641383965578731522
18
zjarany Dembuz stara się wyglądać naturalnie
25
było warto
https://x.com/i/status/1641086559037579264
14
Panie Xavereczku, transfer DM'a jest dla zarządu. dla Pana jest Eric Garcia
5
gdzie te czasy kiedy Busi rzucał takie asysty
https://x.com/i/status/1640978031714918400
1
@Batys oby tak było
2
@Medium w ogóle ta baba w bieliźnie XD Pan Jezusek tylko zapłakał na krzyżu