shahman
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie szkoda chłopa bo miał papiery na większy klub
11
Kibice Cambuur podczas spotkania z Emmen… rzucali pluszowe zabawki na murawę aby dodać otuchy trenerowi rywali po stracie swojej 14-letniej córki
15
tak Panie Ksawery jestem gotowy na kolejne 90 min
2
zobacz Julian zrobiłem sobie uja z pucharu
11
tak to się kręci
8
Sriki Sraka. 3 punkty i do domu
https://www.fcbarcelonanoticias.com/uploads/s1/13/25/05/9/ernesto-valverde-xavi_4_641x361.jpeg
pora na csa
14
dzisiaj dzień babci :) jeśli należycie do szczęśliwców którzy moją komu jeszcze złożyć życzenia nie zapomnijcie o nich :)
0
@sendesara factos
0
@takisobiektos w Turnie po staremu
0
@HighestInTheRoom robicie tutaj z niego celebrytę
15
@Medium tak owszem chodzi o d00psko
41
Xavi nie tylko na boisku potrafił się świetnie ustawić
0
@Kuba_1 za dużo grali z farmerami w L1 to sobie nie radzą z gladiatorem z madery
49
https://x.com/Matt_Murdockk_/status/1615656074819821568
zdecydowanie
4
gladiator z madery w formie
6
grzeje w serduszko
8
@kuz nawet blisko nie było
10
tęskno trochę za tymi wolnymi
7
rasizm
1
@koziar biedny introwertyk Messi
0
@Medium trzeba o tym mówić głośno
2
Bayern kupił bramkarza z półrocznym kontraktem za 8 mln bo im wypadł Neuer do końca sezonu.
jeśli ktoś zestawia pierwszego bramkarza do 6 napastnika to xDD
16
co tu sie XD
7
prezes wzorowo zaorany
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/01/x8555Ccuj6h82HX2.jpg
2
@darek60 1 wykonuje za nią dziwne ruchy a drugi to nagrywa. mogła wszystko pomyśleć :P
9
do spania
https://x.com/i/status/1615703120922673152
1
@Persili kurę też może zjeść :P
2
@Kinginiesta pewnie tak. imo lepsze niż jakiś dzbanek bo sobie jajóweczke zrobi jak król
5
jemu nie brakuje cojones
7
wysłany do domu