0

@tomek8756 a po chuj oni się tam w ogóle wpierdalał?

7

mój stary z innym starym jak ten mu powiedział że karp to nie król wód


58

nie dadzą żyć Portugalskiemu tytanowi

4

my homies love tvp


38

"na co się gapisz"




34





Szpaku o Czesiu

0

dziwne obyczaje




0

wolne jest to Laporciak w swoim żywiole
https://x.com/Szymiiiii/status/1599866553629298688
Kulesza chłop z Podlasia to go nic nie ruszyło
Rakitic stara się trzymać pion

0

@Deviler bo tak było

46

żadne gole nie dały mu tego co spotkanie z idolem




3

proponuje skład Fcbarca.com. ja mogę na 10 albo środek pola obstawić

12

mówicie laga a to zagranie z pominięciem formacji na poziomie niemieckich pomocników




0

@Allbi dlatego ja bym nawet zdjął pierwszeństwo pieszym. dla bezpieczeństwa pieszych właśnie

0

@allien18 to jest bardzo dobre pytanie

0

@norbi77 był trzeźwy bo przy takiej prędkości w taką pogodę dawno byłby dzwon :P

2

@allien18 kierowcy zachowanie to szkoda nawet klawiatury na takiego cymbała. ja jestem zdania że jeśli pieszy o siebie nie zadba to żadne zaostrzanie przepisów nie pomoże

7



czemu się nie rozglądał dzieciak przed wejściem

16

temu też się należało
https://x.com/i/status/1598429689969778713


7

pięknie to Enrike rozegrał




0

jak tam somsedzie?

5

Duńczycy o Czesiu




0

@tristan87 ludzie mają prawo znać prawdę

1

2

@agaFCB człowiek może odejść z Barcelony ale Barca z człowieka nie

2

@Nano22 jego ziomki z kataru załatwią wszystko u siebie. media milczo

24

3

:)




7

1

Iniesta by podał ;)




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?