"Spieprzyliście nam Święta" - taki tytuł widnieje na stronie białych po meczu.. Jejku ci redaktorzy są niespełna rozumu hahaha . PS Jeszcze lepsze komentarze :)
Dziękuje Barca za piękny dzień i święta :) Pozdrawiam Was kibice i wesołych świąt!
Bylem dzis na meczu, ciary kur.. na calym ciele. Wkoncu moje marzenie sie spelnilo! Cos niesamowitego byc na camp nou i miec wszystkich 50m od siebie. Visca el Barca !!!!!!!!!!!
Na zawsze w moim sercu Barcelona! Czy u góry czy na dole, ZAWSZE będę Ci kibicował i kochał ponad życie. Jestem ku*wa starym koniem a i tak nie mogłem powstrzymać łez. Panowie, mecz zły, brak rotacji i zła taktyka. Kiedyś naszą obroną był atak a tego dzisiaj i przede wszystkim przez cały sezon nie było widać.
Komentarze
0
Do byle jakiego
0
0
@wasylinho1 je*ac zdrajce, masz racje!!
0
@Naturopata bardzo duzo racji masz choc nie do konca ale nie chce mi sie wchodzic w dyskusje. Pozdrawiam i milej nocy
1
Dalej nie wiem jak go zatrzymal
40
"Spieprzyliście nam Święta" - taki tytuł widnieje na stronie białych po meczu.. Jejku ci redaktorzy są niespełna rozumu hahaha . PS Jeszcze lepsze komentarze :)
Dziękuje Barca za piękny dzień i święta :) Pozdrawiam Was kibice i wesołych świąt!
VAMOS BARCA !!!!!!!! :)
7
Bylem dzis na meczu, ciary kur.. na calym ciele. Wkoncu moje marzenie sie spelnilo! Cos niesamowitego byc na camp nou i miec wszystkich 50m od siebie. Visca el Barca !!!!!!!!!!!
6
Dobrze. Juz dzwonie do biura Barcy ich o tym poinformowac. Dam znac w pozniejszym czasie jak rozmowa przebiegla. Pozdrawiam
5
Powodzenia i liczę, że zamkniesz buzie niedowiarkom, że stać Cię na pierwszy skład.
3
Na zawsze w moim sercu Barcelona! Czy u góry czy na dole, ZAWSZE będę Ci kibicował i kochał ponad życie. Jestem ku*wa starym koniem a i tak nie mogłem powstrzymać łez. Panowie, mecz zły, brak rotacji i zła taktyka. Kiedyś naszą obroną był atak a tego dzisiaj i przede wszystkim przez cały sezon nie było widać.
Będzie dobrze cules! VeB!