sheeN
Dołączył/a: kwiecień 2016
Nowy Sącz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do byle jakiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wasylinho1 je*ac zdrajce, masz racje!!
0
@Naturopata bardzo duzo racji masz choc nie do konca ale nie chce mi sie wchodzic w dyskusje. Pozdrawiam i milej nocy
1
Dalej nie wiem jak go zatrzymal
0
Wiąże z tym Gościem przyszłość w Barsie. Powodzenia kapitanie!
2
Oby nie suarez
1
Wkońcu ktoś inny pogra. Z całym szacunkiem dla Luisa.
0
Ten skład wygląda imponująco.
2
Żałosny jesteś.
0
Oj zdziwilbys sie :)
0
Dwa szpitale
0
Przepraszam, moja wina
1
Jak mozna takich rzeczy nie wiedziec i pozniej takie glupoty wypisywac. A Messi to wychowanek czy nie?
0
Proponuje sie uspokoic i nabrac troche szacunku.
0
A mi sie podoba. A tfu perez
3
Idz sie pierdolnij w leb
6
Dobrze. Juz dzwonie do biura Barcy ich o tym poinformowac. Dam znac w pozniejszym czasie jak rozmowa przebiegla. Pozdrawiam
3
Kocham Messiego jak i całą Barce Jego :)
0
Ty sie odpier*** od Arnaiza czlowieku.. Co on ci zrobil? Swietny, mlody i przyszlosciowy grajek! Peace
1
Szacunek Motta. Powodzenia i pozdrawiam!
0
MEEEEEEESSSSSSIIII MEEEEEEEEEEESSSSSSIIIIIIII MEEEEEEEEEEESSSSSIIIIIIII !!!!
Mógłbym tak w kółko spiewać ;)
0
To jest takie smutne, że uroniłem łzy.. Zdjęcie siedzącego samego Andresa naszego kochanego już mam wszędzie. Visca el Barca, Visca el Don Andres!!
0
nie udalo ci sie haha
0
Ja bylbym najlepszym wzmocnieniem drugiej lini. Pozdrawiam
0
Przyjacielu podaj linka do transmisji
0
Poje*any świat futbolu haha. Ale jak się należy to się należy
1
Aleeeee oni klepią jejuuuuu. VeB!!!
3
Na zawsze w moim sercu Barcelona! Czy u góry czy na dole, ZAWSZE będę Ci kibicował i kochał ponad życie. Jestem ku*wa starym koniem a i tak nie mogłem powstrzymać łez. Panowie, mecz zły, brak rotacji i zła taktyka. Kiedyś naszą obroną był atak a tego dzisiaj i przede wszystkim przez cały sezon nie było widać.
Będzie dobrze cules! VeB!
0
gdzie na tym twitchu mordo?