0

Mordko gdzie na twitch? Jakis link?

0

Proszę podajcie link do transmisji... Nie dziala mi player, weeb ani realbarca... Prosze ja juz lzy w oczach mam ze nie moge obejrzec meczu Naszej Kochanej Barcy... Poratuj ktos...

0

To przywitanie Iniesty.. Bezcenne!

Niech zyje Krol!

0

Hahahh juz ale dziekuje. Pozdro mordko ogladaj hehehe ;)

0

Placze... Dziekuje Leo !!!!!

2

Strzel sobie, tego Ci zycze ale Barca wygrywa ;)

Po 3 pkt! VeB!

0

Wylacz mecz kur..

0

Hahaha rozwaliles system ;)

2

Dalby ktos linka do transmisji?

0

Dziekuje kuczek za info. To mi juz duzo mowi

0

Nastepny.........

0

O ktorej oni maja treningi? Bo jestem w Barcelonie i jutro jade do miasteczka messiego i zwiedzic caly stadion i licze ze go spotkam tu albo tu ;)

7

Bylem dzis na meczu, ciary kur.. na calym ciele. Wkoncu moje marzenie sie spelnilo! Cos niesamowitego byc na camp nou i miec wszystkich 50m od siebie. Visca el Barca !!!!!!!!!!!

0

Dalby ktos linka do transmisji prosze?

0

poda ktos linka do transmisji z dobra jakoscia? dzieki wielkie :)

VeB!

0

no staryyy ktos nazwie sobie kanal Canal+sport 2 a tam ELEVEN jednak chodzi DAJCIE MI BARCEEEE DO CHU..

0

ogladam na weeb.tv i kur.. nie ma transmisji na zadnym kanale Canal.. O co chodzi i gdzie to w koncu jest?

0

Tak powinno być jak mówisz. Pozdrawiam

40

"Spieprzyliście nam Święta" - taki tytuł widnieje na stronie białych po meczu.. Jejku ci redaktorzy są niespełna rozumu hahaha . PS Jeszcze lepsze komentarze :)

Dziękuje Barca za piękny dzień i święta :) Pozdrawiam Was kibice i wesołych świąt!

VAMOS BARCA !!!!!!!! :)

0

Dalby ktos transmisje online? W pracy jestem i chcialbym na tel obejrzec.

0

To znaczy ze gra na prawej XD hahahaha

0

Jestem wielkim fanem Barcy i zycze im wszystkiego najlepszego. Nie wazne czy sa pod wozem czy nad, zawsze bede wierzyl ze mozna ugrac wszystko a z Dembele i Cou na pewno przyjdzie to latwiej.

0

wow jestem na prawde szczesliwy z tej informacji choc to nie oficjalnie. Jesli Dembele przyjdzie do nas to tylko pozostanie niedosyt tego ze tak duzo pieniedzy na niego wydalismy. Niech tylko jeszcze Cou zawita u nas to zdobywamy wszystki mozliwe trofea a Messi zlotą piłkę :) Marzenie! VeB!

0

Miejmy nadzieje ze to bedzie udany debiut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Byly juz informacje ze moze zagrac w sobote

0

Witamy na pokladzie jeszcze raz Paulinho! VeB

5

Powodzenia i liczę, że zamkniesz buzie niedowiarkom, że stać Cię na pierwszy skład.

2

Mam nadzieję, że zrobią z tym porządek. Trzeba ratować nasz ukochany klub!

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?