18

Warto zwrócić uwagę, że mamy za sobą passę zwycięstw z naprawdę trudnymi przeciwnikami. Pokonanie takiego zespołu jak Atletico, 3 razy z rzędu- to naprawdę wielki wyczyn. A i zwycięstwo na San Memes to też nie w kij dmuchał

0

ja liczę że Lucho zmotywuje graczy i na ten pierwszy mecz Barca wyjdzie głodna bramek. jeżeli wygrają wysoko nie będzie trzeba się martwic awansem i zostanie czas na LM i La Ligę

0

znaleźli sobie kolejnego kozła ofiarnego. zespół rezerw nei ma mieć wyników, no bo i jak skoro co roku najlepsi młodzi przechodzą dalej?

0

może mi ktoś naprędce wyjaśnić co takiego złego jest w tym Qatar Airways? w sensie, to tylko linie lotnicze prawda? nie organizacja terrorystyczna. Wiadomo że Camp Nou ma zostać Camp Nou, ale liczę że ktoś mi wytłumaczy czemu akurat na te Qatar Airways taka tu nagonka w komentarzach

0

chciałbym tylko zasugerować autorowi artykułu, że myślę iż wielu kibiców, w tym ja, chętnie zobaczyłoby zrobione przez niego zestawienie, które uwzględniałoby wagę strzelanych goli i asyst. Bo myślę ze w tym kryterium byłoby widać wielki wpływ Suareza na grę. Może i nie strzela na 3:0, ale jego asysty i gole zdarzają się w kluczowych dla zespołu momentach. Wiem że ciężko to zmierzyć obiektywnie, ale to byłoby naprawdę ciekawe

0

ten faul bramkarza na Neymarze to była najbardziej klarowna żółta kartka i karny jakie w życiu widziałem. Ale sędzia nie odgwizdał- nie wiem czemu, może akurat patrzył czy ktoś w niego butem nie rzuca?

0

A ja nie jestem przekonany czy aby to co powiedział to nie był celowy zabieg podsunięty mu przez kogoś od public relations np, żeby rozładować trochę napięcia i spekulacji. Bo pamiętam że te rzekome kłótnie między LE i Messim miały dotyczyć zmieniania go w trakcie meczów a nie czegoś co się działo na trningach

1

Neymar do porażki 1:7 nogi nie przyłożył, więc prowokacja może i z patriotycznych względów złośliwa, ale nietrafiona

0

Atletico się otworzyło, bo to my nie zamknęliśmy ich na własnej połowie kiedy wyszli na prowadzenie, tylko oddaliśmy im piłkę i czekaliśmy na okazję. Popatrz sobie ile razy wykopywaliśmy piłkę hurra do przodu zamiast w nieskończoność klepać na swojej połowie

34

ja tylko sobie zadaję pytanie- skąd Albie się nagle w głowie pojawił pomysł: "A, pobiegnę sobie na pełnym sprincie 80m i zobaczymy co z tego wyjdzie"? Jak w meczu z Milanem. Magik!!!

30

Zdjął Neymara bo się bał że ta banda rzeźników mu połamie nogi

54

Szaleństwo- posiadanie piłki w pierwszej połowie po równo. Enrique zrobił coś na co nie pozwolono Tacie Martino- ustawił zespół do kontr. Oto plan B na który tylu czekało

1

przeczytamy w raporcie meczowym co się wydarzyło naprawdę. gdyby nie pomyłki sędziowskie to Atletico w ogóle nie było by w grze. I tak lepszy sędzia niż ten co ostatnio, który pozwolił na jatkę

0

ładniejsze niż meczówki... z drugiej strony wszystko jest ładniejsze niż te meczówki...

1

najgorsze jest to, że niektórzy gracze Atletico zwrot "walczyć na śmierć i życie" biorą zbyt dosłownie

0

tak, a Pogoń Imielin marzy o wypożyczeniu Leo Messiego

1

Własną matkę by za forsę sprzedali... może niech zrobią plebiscyt też na nowe logo klubu. Popularne na całym świecie jest malowanie na murach ku***ów to może niech to dadzą na koszulkę, zwiększą popyt a i zainteresowanie wzrośnie. Klub który kiedyś uosabiał wszystko co związane z Katalonią, jej ludźmi i kulturą, zaczyna być coraz mniej kataloński. Czy warto mnożyć mamonę kosztem szacunku? Może lepiej mieć troszke mniej szmalu ale zachować honor, indywidualność?

0

Łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Pamiętam jakby to było dziś jak media i użytkownicy (słynny już Scorpion) wieszali psy na Mascherano, Pique czy Busquetsie. Ale zagrali kilka dobrych meczy, wiec znów są bohaterami

1

ja mam nadzieję że ten zarząd nie zdąży podpisać żadnej nowej umowy i zajmie się tym przyszły. wystarczy już machlojek i przekrętów

0

Przede wszystkim Nasza drużyna ma dużo większą motywację. Ubiegły rok mieliśmy bardzo słaby, polegliśmy na wszystkich frontach przeciwko klubom z Madrytu i teraz przyszedł czas na rewanż. Poza tym Luis Enrique ma dużo do udowodnienia, podobnie jak najlepszy w świecie Messi i aspirujący do tego miana Neymar

8

uwielbiam wywiady z piłkarzami, zawsze opowiadają takie truizmy, zwłaszcza w strefie mieszanej po meczach. "Jak wygramy w finale to zdobędziemy trofeum", "Jeżeli uda Nam się strzelić na 1:0 będziemy mieli przewagę", "Wygraliśmy bo strzeliliśmy jednego gola więcej niż przeciwnik" itp. Taka sportowa poprawność polityczna ;)

0

Byłem przeciwny jego transferowi od przeszło 2 lat, a teraz kiedy do Nas przeszedł nadal mnie do siebie nie przekonał. Wczoraj był najgorszy z bordowo-granatowych na boisku. Praktycznie ani razu nie przyjął dobrze piłki, zezowato podawał i upadał jakby cierpiał na zapalenie ucha środkowego. Wolałem Alexisa i Fabregasa

33

miło się ogląda jak robi podania do nogi na 40 metrów, kiedy Nasz nabytek za 80 baniek nie potrafi celnie podać z 2

2

powinniśmy byli wygrać spokojnie 3:0 albo 2:0, ale wszyscy widzieli co zrobił Suarez po podaniu Rakitica i co zrobił Messi przed 90 minutą kiedy biegli we 3 na 2

0

Piłkarze Atletico są przyzwyczajeni do kopania rywali zamiast piłki, wiec zdziwienie Juanfrana jak najbardziej uzasadnione. Jakby mogli to by wytłukli przeciwnikom mózgi na boisku, ale sędziowie nie zawsze pozwalają

0

wcale nie potrzebujemy aktualnie żadnych wielkich transferów. a skoro stać zarząd na przepłacanie za Mathieu czy Douglasa to tym bardziej stać na czyste koszulki

23

Chciałbym zobaczyć jak inny wielki klub dostaje taką absurdalnie surową karę. Bo jakoś mi się nie chce wierzyć. Moim zdaniem jesteśmy napiętnowani i czekam tylko aż się to potwierdzi

0

Wzmocnień na już może nie zrobimy, ale to są ważne kwestie bo tu chodzi o to żeby nie "uciekły" Nam prawdziwe perełki. Warto inwestować w młodych zdolnych, gdyby nie zawieszenie kary w tym sezonie nie mielibyśmy np Halilovica. Trzeba myśleć o przyszłości, nie ważny jest tylko sukces na teraz. Będziemy kibicować Barcelonie jeszcze wiele wiele lat, fajnie by było gdyby trzymała w miarę równy, wysoki poziom

0

dopiero teraz zauważyłem, jakie Valencia ma świetne koszulki- bez logo żadnego sponsora na piersi! powinniśmy wziąć przykład!

0

Złapali zimową zadyszkę, taką jak za Guardioli my zwykliśmy łapać w lutym. Ja bym ich nie skreślał bo mają naprawdę taką pakę jak jeszcze chyba nigdy. Wróci do nich Modric, Ronaldo wyjdzie z dołka, Kroos troszkę odpocznie i znów będą piekielnie groźni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?