Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.
Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.
Komentarze
0
Rzeczywiście parametry niegodne laptopa Barcelony, ale jak na tę cenę ok :]
0
A powiedzci, będzie chcodzic płynnie na 1mb. Bo jak zapłace a nie obejrze to lipa :/
0
Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.
0
By Mod: BAN!
0
Czy na stronie będzie news z programami na których mozna obejrzec mecz...Chodzi mi o programy zagraniczne, które mozna złapac w telewizji satelitarnej
0
Rzeczywiście parametry niegodne laptopa Barcelony, ale jak na tę cenę ok :]
0
Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.
0
Czy na stronie będzie news z programami na których mozna obejrzec mecz...Chodzi mi o programy zagraniczne, które mozna złapac w telewizji satelitarnej
0
By Mod: BAN!
0
A powiedzci, będzie chcodzic płynnie na 1mb. Bo jak zapłace a nie obejrze to lipa :/