0

Rzeczywiście parametry niegodne laptopa Barcelony, ale jak na tę cenę ok :]

0

A powiedzci, będzie chcodzic płynnie na 1mb. Bo jak zapłace a nie obejrze to lipa :/

0

Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.

0

By Mod: BAN!

0

Czy na stronie będzie news z programami na których mozna obejrzec mecz...Chodzi mi o programy zagraniczne, które mozna złapac w telewizji satelitarnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?