siataryj10
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RaptusS dobrze prawisz
0
Dlaczego 4 gol został zaliczony benzemie? Przecież to są jaja xd jakby nie gomez to piłka do bramki by nie wpadła
1
W LM od kilku lat mają niesamowitego farta, nie da się tego nie wyjaśnić w sposób logiczny, na szczęście już niedługo wpierdol od Barcelony w Pucharze
0
Obydwie drużyny słabe, śmiem twierdzic ze Barcelona z gavim i Pedrim nawet bez dembele przeszła by obie ekipy
3
@MesQueUnClub96 zapomniałeś o gavim, de jongu, busquetsie, bo chyba nie chcesz powiedzieć że pominąłeś ich celowo, jeżeli tak jest to taki z Ciebie ekspert jak z Hajto
0
@kolomen2 chcesz to mogę Ci sprzedać xboxa bo już od dwóch miesięcy nie używam i nie będę używał, kupiłem pod koniec listopada, pograłem miesiąc i tyle ze mnie
1
@Habriel co Ty za kocopoly wypisujesz.. niemal każdy mówił że ten gość nie miał żadnego wpływu na dobór sędziów na mecze
0
@BulaKG az tak slabo mu idzie? Nie sledze dlatego pytam
0
@GeraltzKatalonii a u nas fati czy Ferran to po czole się nie kopią?
1
Granerud już odjechał na dobre, Kubacki bez szans jest
3
Cwiakala żałosny dzisiaj jest
0
Ten sędzia to jakiś jest ułomny
1
@AmigoBlancos Benzema to w ostatnim czasie najgorszy piłkarz Realu, jego brak to dla nich wzmocnienie
2
@Firestone to Ty chyba dzwonisz 5 razy na dobę i poza tym wgl telefonu nie używasz jak Ci starcza na 2 dni 60% baterii
1
@La Pulgaa zmień internet
1
@sokot normalnie można wejść nie wiem skąd Wy ten internet macie
0
Komuś też nie działa canal+online? Wykupiłem to gówno i się nie chce włączyć wgl
0
@Kidd tak to jest jak skrzydłowy wystawiany jest na '9', niech zagra kilka spotkań na swojej pozycji i nic nie pokaże wtedy będziesz mógł płakać
0
@swiergol2 obiektywnie patrząc Real dzisiaj był dużo lepszy i powinien wygrać, brakowało jedynie wykończenia bo grali na prawdę nieźle
2
Hahhahahah straciliśmy sezon a mamy szansę na 2 z 3 najważniejszych trofeów :)
1
Masakra, jego drybling jest fenomenalny, 3-4 akcje w meczu wystarczy żeby mu wyszły i realna szansa na bramkę jest, to mało według Ciebie? Wykończenie też w końcu mu wróci, najlepszy skrzydłowy świata na ten moment, nie wiem co Ty jarasz. Za Ronaldo go wymień najlepiej, on daje dużo drużynie.
1
Po to żeby sobie nie myśleli że im wolno wszystko a piłkarzom Barcelony nic. Bardzo dobrze ze tak robił, może w końcu nie będą brali piłkarzy Barcelony za cioty. Mnóstwo razy było tak że byli kopani po nogach i przeciwnicy nic za to nie dostali, trzeba się czasami postawić a nie chować głowę w piasek, Wy to chyba w sukienkę byście go najlepiej ubrali i lalki dali do zabawy, słodki, dobry Messi. To nie jest balet tylko ostra meska gra i prowokować też czasami trzeba.
3
Ci którzy piszą że Real jest mocny i ze obrona ligi mistrzów się szykuje chyba inny mecz oglądają. Jedna sytuację mieli przez cała połowę, wiecej czasu się bronią i gdzie Wy ta moc widzicie ludzie?
0
No chyba nie. Szanse by były wyrównane na awans, na pewno Real nie byłby zdecydowanym faworytem. Mecz u siebie faworyt Barcelona, mecz na wyjedzie faworyt Real więc 50-50.
7
Barcelona na początku każdego meczu powinna przycisnac jak najbardziej się da żeby jak najszybciej strzelić pierwszego gola, ale też uważnie grać z tyłu żeby go nie stracić. Ten pierwszy gol jest prawie decydujący, Barca z kontr jest bestią, ta taktyka powinna byc priorytetem w ważnych meczach bo z tymi słabszymi drużynami to zazwyczaj i tak coś wpada. Reasumując, trzeba ograniczyć do minimum tracenie bramek jako pierwsza drużyna bo atak pozycyjny opornie Barcelonie idzie teraz.
1
A ja jestem pewny ze Barcelona by ich rozniosla, trzeba tylko skuteczność poprawić, już nie mogę patrzeć jak oni te niektóre mecze na farcie remisuja albo wygrywają w doliczonym czasie, ileż można mieć farta no ludzie
0
Gijon potężnym klubem nie jest a prawie wytrwali remis i to z o wiele mocniejszym składem Realu, teraz nie ma komu wykańczac akcji, nawet nie ma komu tworzyć tych akcji, kroos po kontuzji, James wiadomo co, zostaje isco i kovacic, morata po kontuzji..
0
Może być dużo bramek ale czy Real jest w stanie wygrać 3 bramkami różnicy tym składem? Według mnie jest to prawie że niemożliwe
0
Ludzie na Deportivo na handi +2,5 w STS kurs 1,9, na bet365 tylko 1,6..ja chyba postawie z 500 zł na to bo oni tym składem nie mogą wygrać tak wysoko, co Wy myślicie?
0
Może ktoś jest z Lublina i się gdzie wybiera? Chętnie się dołączę