- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Ludzie na Deportivo na handi +2,5 w STS kurs 1,9, na bet365 tylko 1,6..ja chyba postawie z 500 zł na to bo oni tym składem nie mogą wygrać tak wysoko, co Wy myślicie?
0
@siataryj10 Ale Deportivo coś strzeli moim zdaniem, z resztą ja stawiam 2-2 lub 3-2 dla Realu. Będzie dużo bramek moim zdaniem czy tak czy tak, zagrają dziś zawodnicy głodni gry, Ci co im się bardzo chce i chcą pokazać się trenerowi.
0
@bixmix Może być dużo bramek ale czy Real jest w stanie wygrać 3 bramkami różnicy tym składem? Według mnie jest to prawie że niemożliwe
0
@siataryj10 nie docieniacie Panowie Realu - spokojnie moga ograc slabe Deportivo u siebie 3,4-0 nawet bez Modrica i Benzemy
0
@mekston Gijon potężnym klubem nie jest a prawie wytrwali remis i to z o wiele mocniejszym składem Realu, teraz nie ma komu wykańczac akcji, nawet nie ma komu tworzyć tych akcji, kroos po kontuzji, James wiadomo co, zostaje isco i kovacic, morata po kontuzji..
0
@siataryj10 rozumiem - ale na przeciwko Realu staje dzis turbo slabe Deportivo - ktore na wyjezdzie gra taka padake, ze wynik o ktorym pisalem jest dosc prawdopodobny. Przypomne ze na pcozatku sezonu Real pogrywal bez Modrica, Ronaldo, Benzemy i tak potrafil pewnie wygrywac.
Poza tym mowisz Gijon, a kolejke wczesniej zmiazdzyli Atletico 3-0. Z Gijon mieli 2-0 i byc moze troche za wczesnie sie rozluznili. Tak czy inaczej ja nie widze wiekszych szans dla Deportivo