sila101
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zidan Cule!!(był)
https://vm.tiktok.com/ZGJxjck4S/
0
@Emhyr Dzieki za przypomnienie. Całkowicie zapomniałem, że postawiłem na mistrza i króla Lewandowskiego 500pln do przodu.
1
@esem91 Przecież on sam te kluby wybiera. Szczęściu, też trzeba pomóc, a nie że chajs się zgadza i może będzie dobrze.
0
@Davvd Za ten jeden rok Barca ma dostać 5mln o ile dobrze pamiętam.
0
@Marcelinho99 Dla czego, ma być odrazu zbawicielem? Wystarczy, że będzie dobrze wykonywał swoją pracę. Ja tam nikogo nie skreślam, póki nie zobaczę jego pracy.
2
@bartas97 It Takes Two, polecam, zacna gierka na dwie osoby.
1
@pioz123 na ławę oczywiście ale cena maks 15 mln, tym bardziej, że jeszcze ma rok kontraktu.
1
@TheNekro94 Nie bez powodu Katalończyków nazywa się ,,polaco"
0
@bartekvisca Eneba sprzedaje wersję cyfrową za 215pln
0
@Objectivo No właśnie, to Sony powinno mieć taką promocje. bo cały zysk szedł by besposrednio do nich.A tu jednak klucze enebie musieli po sprzedawać jeszcze taniej , by enebie się to opłacało.
0
@ObiwanKenobi Tym bardziej, że on ma kontrakt do 2024
0
Jak to jest? że God od War Ragnarok PS5, na ps store, kosztuje 300pln. A na Enebie jest za 215.
0
@Antimadridista_WR Równie dobrze, mogą kibicować Juve.
0
@escarabajo Mają ludzi z eleven.
0
@Vhaeraun kupowałem
4
Pep Gaurdiola i taktyka z podawaczami piłek.
https://vm.tiktok.com/ZGJuBUPBe/
0
@maciach Dwa najlepsze mecze z Cadizem i z Elche, bardzo wymowne... Szkoda że w pozostałych meczach, nie był taki inteligentny.
0
@DonCarletto Właśnie był... a klasa Hakimiego a reguillona, jest nie porównywalna
0
@konrad1661 umiesz czytać? Doncarletto pisał o Achrafie Hakimim, że marzymy o nim i do tego się odniosłem
0
@pt9 Już jest. 500k inwestycji, czas na test
1
W końcu EA zrobiła coś, że mniej grywalne ikony stają się grywalne. Zrobienie sobie Rivaldo, czysta przyjemność.
0
@DonCarletto A on gra jeszcze w realu? Myślałem, że go sprzedaliście z 5 lat temu
0
@greedo Nie wierzę:)
0
@barteq nie prawda, wczoraj dołożył do tego 3-4 udane driblingi.
0
Dzień dobry! W piątek kluby Premier League zostały poinformowane, że nowe sześcioletnia umowa między ligą a Electronic Arts (w kontekście "EA FC") będzie opiewać na 500 milionów funtów, a to ponad dwa razy tyle, co w przypadku ostatniej współpracy związanej z obowiązującą wciąż licencją na gry z serii "FIFA". Na bogato!
1
@matirix20 W Barcelonie? Ciężko, by było znaleźć na świecie w takim wieku, co on wyczynia.
0
@Mroziu Gavi i Torres
0
@M4rcinAFC Dle tego dziwiłem się, że jeszcze przed, Jezusem się nim, nie interesowali.
0
@Emhyr Szkoda chłopa! Nie takie 9 tam przepadały:)
0
@Emhyr Ja, bym go w Arsenalu widział.