sila101
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Polecam wątek. Podsumowanie gospodarki kacapów
1
@BoreekxD Będzie miała licencję, bo EA podpisała umowy bezpośrednio z ligami.
3
@GeneralXavi Pijany pewnie był:)
1
@AlexDark00 Różnica, jest taka, że Lewy strzela bramy a Ferran, nie umie przyjąć piłki, a tym bardziej strzelić w bramkę.
0
Nikt tak, nie cierpi, jak Barcelona i jej i kibice.
0
@Reviven Ten o to piękny Pan https://www.futbin.com/23/player/50611/Ruud%20Gullit
8
@Szmulek Pol, to Janusz nad Januszem.
1
Panowie i Panie, niemożliwe nie istnieje!! Na salony w fifie wchodzi on, cały niewymienny, ale jaki piękny!!!
https://www.futbin.com/23/player/50611/Ruud%20Gullit
0
@Emhyr Doniesienia, jak z pudełka.
0
@lucca87 Na pewno graliśmy na dwoch spd
0
@LewoSkrzydlowy11 Tak z ciekawości, to z skąd te informacje o dogadaniu się z tymi zawodnikami? Jestem, na tej stronie co dziennie i nigdy o tym nie słyszałem.
0
Te Arraby mogli by jakiś porządny stadion wybudować
0
@esem91 Jakby, Real miał, jakiś większy wybór.
12
@Kgorecki2500 To Arsenal, jest pod ścianą, w takich sytuacjach, krzyczy się 80mln.
1
@pax Wszyscy wiedzą o jakim pomocniku piszę, tylko nie wiesz o tym, ty i Xavi.
7
@pax W meczach z Bayernem wszyscy widzieli, ta nie niesamowita intensywność, był nie do przejścia Makelele w primie. A i z Interem również, niesamowity był..
1
Lepsza było by określenie prawo skrzydłowy, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to środkowy napastnik
1
@xavi890 Z tym składem, spokojnie można walczyć o puchary, ale czy Xavi, da radę? Po wczorajszym, czytaniu gry mam wątpliwości.
7
@xavi890 Chłopie, jak będziesz miał 10 lat ał posuchy, to sponsorzy od ciebie odchodza. Nie dostawał bys ponad 50mln od spotify, tylko 30mln. Nike, też by nie sypał kasą, skoro klub by nie przyciągał nowych kibiców, to sprzedaż koszulek by spadła. Dla tego Laporta zagrał Vabank i do tego są potrzebne puchary. Już, teraz po odpadnięciu z LM jesteśmy w dupie.
0
@Nazio87 Dostaniesz tv z tej samej serii. Ja chciałem dopłacić, by dali mi tv o o 10cali większy, to facet serwisie powiedział, że niema takiej opcji, bo to nie od nich zależy, tylko od producenta, czyli w moim wypadku był to sony.
0
@barcelonaLM Podejście Pepa trochę się zmienia https://www.fcbarca.com/107591-pep-guardiola-gdyby-to-bylo-konieczne-wrocilbym-do-barcelony.html
0
@Graves Został mi praktycznie jeden skład 86. Wydałem do tej pory 20k coins. Chciałem mieć zizou i będę go miał.
0
@DonCarletto Kwestia dostania się do ligi mistrzów. Jeśli się dostaną, to zacznie szastanie hajsem.
0
@Kondziubarca Tak samo, jak ten Basalaj w meczykach, niewidział by przeszkód dla Probierza, jako selekcjonera. Rzygać, już się chce tym betonem.
0
@Kondziubarca Podolinski tak powiedzial na 100%?
0
@zeko0 to jest proste Krychowiak
0
@Kinginiesta Każdego dniaz jest inny gameplay. A jak dla mnie najgorszy jest wtorek, sroda, no i futchepion w niedzielę, istna masakra
0
@maroon Pojawia się w 3 sezonie?
0
@Faro BB obejrzałem jednym tchem, przy tym się męczę, ale zobaczymy, jak to będzie z tym trzecim sezonie.
0
@Roni/VEB Skoro tak to poczekam....