O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Rafinha to zdaje się jest brat Thiago ; ]

0

Visca el BARCA

Visca el CATALUNYA

za rok bronimy tytułu z Realem na Bernabeu :D

0

Kojak kiedyś jak grał u nas Figo to było 5:0 ;P

Visca el BARCA :D

0

Wg najwiękasze jest Estadio Azteca - 114 tyś. ;P

no ale czemu nowe Camp Nou nie miałoby być największe :D

0

jest jeszcze Azteca w Meksyku. tam wchodzi ponad 100 tyś ale chyba nie ma tam pojedynczych miejsc (krzesełek)

Zobacz wszystkie

0

gczoo a co najlepiej czekac az Guardiola bedzie przegrywał przez dwa sezony i dopiero go zwolnić...

to było od poczatku ryzyko dawać taki klub pod opieke kogoś kto trenował tylko gówniarzy z rezerw i póki co to nie wygląda na trafioną decyzje ;/

0

no to jest chyba nadal efekt tęsknoty za Larssonem ;P

jak dla mnie to czemu nie, moze sie przydac bo bramki strzelać potrafil regularnie w silnej lidze...

0

wybory w sumie dobre tylko chyba ManUtd powinno dostać wiecej niż Chelsea

Ferdinand zamiast Terrego i git ;P

a co do krytyków Ronaldo to jak dobrze pamiętam to był królem strzelców LM i strzelił bramke w finale...

0

nie ma jak spory natury filozoficzno-lingwistycznej ;P

powiedzmy ze Gamper był wielki ( tudzież wyjątkowy ) dla wąskiej grupy ludzi kibicujących Barcie ale nie był wielkim człowiekiem biorąc pod uwagę ogół społeczństwa ;P

Visca el BARCA

Visca el Joan Gamper

0

CR nadal najbardziej sie należy ta nagroda tak jak i poprzednia ;P

to jest tytuł dla najlepszego piłkarza 2008 roku a nie ostatnich trzech miesięcy... Krystyna była najlepsza w tym roku i dzieci zakochane w Messim tego nie zmienią ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?