nie ma jak spory natury filozoficzno-lingwistycznej ;P
powiedzmy ze Gamper był wielki ( tudzież wyjątkowy ) dla wąskiej grupy ludzi kibicujących Barcie ale nie był wielkim człowiekiem biorąc pod uwagę ogół społeczństwa ;P
CR nadal najbardziej sie należy ta nagroda tak jak i poprzednia ;P
to jest tytuł dla najlepszego piłkarza 2008 roku a nie ostatnich trzech miesięcy... Krystyna była najlepsza w tym roku i dzieci zakochane w Messim tego nie zmienią ;P
Komentarze
0
Rafinha to zdaje się jest brat Thiago ; ]
0
Visca el BARCA
Visca el CATALUNYA
za rok bronimy tytułu z Realem na Bernabeu :D
0
Kojak kiedyś jak grał u nas Figo to było 5:0 ;P
Visca el BARCA :D
0
Wg najwiękasze jest Estadio Azteca - 114 tyś. ;P
no ale czemu nowe Camp Nou nie miałoby być największe :D
0
jest jeszcze Azteca w Meksyku. tam wchodzi ponad 100 tyś ale chyba nie ma tam pojedynczych miejsc (krzesełek)
0
gczoo a co najlepiej czekac az Guardiola bedzie przegrywał przez dwa sezony i dopiero go zwolnić...
to było od poczatku ryzyko dawać taki klub pod opieke kogoś kto trenował tylko gówniarzy z rezerw i póki co to nie wygląda na trafioną decyzje ;/
0
no to jest chyba nadal efekt tęsknoty za Larssonem ;P
jak dla mnie to czemu nie, moze sie przydac bo bramki strzelać potrafil regularnie w silnej lidze...
0
wybory w sumie dobre tylko chyba ManUtd powinno dostać wiecej niż Chelsea
Ferdinand zamiast Terrego i git ;P
a co do krytyków Ronaldo to jak dobrze pamiętam to był królem strzelców LM i strzelił bramke w finale...
0
nie ma jak spory natury filozoficzno-lingwistycznej ;P
powiedzmy ze Gamper był wielki ( tudzież wyjątkowy ) dla wąskiej grupy ludzi kibicujących Barcie ale nie był wielkim człowiekiem biorąc pod uwagę ogół społeczństwa ;P
Visca el BARCA
Visca el Joan Gamper
0
CR nadal najbardziej sie należy ta nagroda tak jak i poprzednia ;P
to jest tytuł dla najlepszego piłkarza 2008 roku a nie ostatnich trzech miesięcy... Krystyna była najlepsza w tym roku i dzieci zakochane w Messim tego nie zmienią ;P