0

Rafinha to zdaje się jest brat Thiago ; ]

0

Visca el BARCA

Visca el CATALUNYA

za rok bronimy tytułu z Realem na Bernabeu :D

0

Kojak kiedyś jak grał u nas Figo to było 5:0 ;P

Visca el BARCA :D

0

Wg najwiękasze jest Estadio Azteca - 114 tyś. ;P

no ale czemu nowe Camp Nou nie miałoby być największe :D

0

jest jeszcze Azteca w Meksyku. tam wchodzi ponad 100 tyś ale chyba nie ma tam pojedynczych miejsc (krzesełek)

0

troche słaby jezykowo ten mój post ;P

0

jesli ma mieć w perspektywe walke o miejsce w bramce do Barcy to nie bedzie chciał iść na wypożyczenie tylko rywalizować z Valdim o to miejsce... zwłaszcza ze VV nie jest jeszcze stary i czeka go wiele lat grania, pewnie więcej niż 2-3 lata ewentualnego wypożyczenia Asenjo... i co wtedy?

0

a myślicie ze jakikolwiek obiecujący bramkarz przyjdzie do Barcy tylko po to zeby być wypożyczonym??

piłkarza na wypożyczonego traktuje sie napewno inaczej niż własnego i taki Asenjo napewno na to nie pójdzie...

0

ja tam bym wolal Teveza ;P

Ribery jest świetny ale jakoś nie pasuje mi do tej Barcy, jest takim typowym liderem druzyny pod którego sie gra i nie wiem czy taki piłkarz jest teraz potrzebny ;P

a Tevez to taki skrzydłowy czołg, moze czasami nierówny i chaotyczny ale z wielkimi możliwosciami ;P

no i pasuje mi do Messiego na drugie skrzydło jako jego przeciwienstwo ;P

0

widze ze fani Gunsów jeszcze zyją ;P

0

jak podpisze to super a jak bedzie wolał odejsc to odejdzie ;P

nie tacy już odchodzili z Barcy a klubowi wychodziło to na dobre bo przychodzili lepsi ;P

0

dobrzeby było mieć takiego Poldeigo w składzie ;) podobna klasa co Hleb chociaz ma inne walory

tylko szkoda ze akurat w ataku to Barca dziur nie ma i raczej nie jest narazie potrzebny ;P

0

CR nadal najbardziej sie należy ta nagroda tak jak i poprzednia ;P

to jest tytuł dla najlepszego piłkarza 2008 roku a nie ostatnich trzech miesięcy... Krystyna była najlepsza w tym roku i dzieci zakochane w Messim tego nie zmienią ;P

0

dla tych którzy nie wiedzą co to jest MES proponuje spojrzeć w na prawą strone strony ^^... w rubryczke "pozostałe newsy"... piąty licząc od dołu news powinien wam w tym pomóc ;P

0

Jestem na tak wtedy gdy Eto'o postanowi odejsc czyli pewnie w 2010... wczesniej jest niepotrzebny

0

zibiku większa konkurencja wyjdzie na dobre?? z pewnościa zwłaszcza wtedy jak Marquez albo Milito bedą musieli grzać ławe... dla takich piłkarzy to jest raczej nie do zaakceptowania i jak dla mnie to jeden z nich bedzie musiał odejść... zwłaszcza ze po sezonie bedzie jeszcze Henrique

0

no i sprawiedliwie ;P trzech hiszpanów na miejscach 3-5 możnaby tylko inaczej ustawic ale to i tak bez znaczenia zbytnio

0

a kto strzelił bramke dla ManUtd w finale?? własnie CR wiec nie mówcie ze gra słabo w waznych meczach ;P

złotej piłki nie przyznaje sie za Euro tylko za cały rok i w tym najlepszy był własnie Cristiano!!! jak cipowaty i samolubny by nie był to zasłużył na tą nagrode

0

no to jest chyba nadal efekt tęsknoty za Larssonem ;P

jak dla mnie to czemu nie, moze sie przydac bo bramki strzelać potrafil regularnie w silnej lidze...

0

no z całym szacunkiem dla Xaviego ale złota piłka nalezy sie niestety tylko Cristiance bo wygrał wszystko co mogł z klubem i był królem strzelców gdzie sie tylko dało ;P

a to ze Euro mu nie wyszło to nie jego wina ;P nie mozna cały sezon grac zajebiście... ;P

0

ja tam zawsze jestem za Valdim ;P to jest taki bramkarz jak Boruc, zewsze swoje kilka szmat w sezone musi puscić ale też kilka meczów Barcie wygra ;) a to ze pusci szmate kiedy wygrywamy 7:1 to nie ma zadnego znaczenia... ;) oby tylko zawsze szmaty puszczał w takich meczach jak z Atletico czy Gijon a wybraniał nam mecze z Realem ;)

Visca el Barca, Visca el Valdi

a złota piłka w tym sezonie niestety tylko dla CR ;P a Messi oby w następnym sezonie

0

a mnie to nie interesuje dopóki Barca wygrywa ;P jak bedzie wygrywac nadal bez Toure to droga wolna, moze odchodzic ;P

odpowiezialnośc za to bierze Pep i należy mu zaufać bo ostatnie wyniki pokazują ze ma racje...

0

no złota piłka nalezy sie jednak Krystynce ;P nie tylko za bycie idealnym gejem ale też dlatego ze wygrał w klubie wszystko co można było indywidualnie i druzynowo...

0

nowaczek u Ryjka na poczatku tez była dyscyplina ;P nikt nie wymawiał Ronalinho braku dyscypliny jak wygrywał dla nas La Liga i mijał obronców Realu jak worki z piachem ;P

wszystko sie zepsuło po nadmiarze sukcesów i oby Pep umiał utrzymac tą ekipe w kupie jak wygramy LM w tym sezonie :D

0

w sumie to Pep jest podobnym trenerem do Ryjka ;P młodym i jeszcze nie doswiadczonym ale z wielką przeszłoscią piłkarską ;P

Rijkaard jak przychodził do Barcy to miał też swój autorski pomysł i sporawdził sie znakomicie tyle ze z czasem brakło mu nowych pomysłów i skonczyło sie jak sie skonczyło ;P

i oby Pep tak samo zaczał tyle ze oby trwało to jak najdłużej :D

Visca el Barca

0

na dzien dzisiejszy to Barca zadnego napastnika nie potrzebuje i jakies spekulacje o Aguero i Benzemie są dla mnie bez sensu ;P ewentualnie tylko jakieś wzmocnienie na lewym skrzydle ale to też zaden priorytet przy tym co gra Iniesta, a mogą tam grac jeszcze Henry czy Hleb

Barca jak dla mnie ma kompletną drużyne która zaczyna chyba działac prawidłowo ;P o wzmocnieniach można mysleć jak na koniec sezonu znowu coś nie wyjdzie

0

z Atletico to Barca ma chyba dobre układy to nie bedzie zadnych ekscesów ;P łączy nas wkoncu wspólny wróg ;P

0

a mnie ciekawi to jaka bedzie reakcja na forum jesli Messi bedzie miał cały słaby sezon i ManCity zaoferuje nam za niego 100 mln :P

0

Messi bedzie lepszy od Maradony jak wygra z Argentyną MŚ i zagra na nich w takim stylu jak Diego ;P

i co to za porównanie kto jest lepszy... Maradona to Maradona a Messi to Messi :D

niech obaj mówią co chcą zeby tylko Barca wygrywała

0

gczoo a co najlepiej czekac az Guardiola bedzie przegrywał przez dwa sezony i dopiero go zwolnić...

to było od poczatku ryzyko dawać taki klub pod opieke kogoś kto trenował tylko gówniarzy z rezerw i póki co to nie wygląda na trafioną decyzje ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?