simonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha to zdaje się jest brat Thiago ; ]
0
Visca el BARCA
Visca el CATALUNYA
za rok bronimy tytułu z Realem na Bernabeu :D
0
Kojak kiedyś jak grał u nas Figo to było 5:0 ;P
Visca el BARCA :D
0
Wg najwiękasze jest Estadio Azteca - 114 tyś. ;P
no ale czemu nowe Camp Nou nie miałoby być największe :D
0
jest jeszcze Azteca w Meksyku. tam wchodzi ponad 100 tyś ale chyba nie ma tam pojedynczych miejsc (krzesełek)
0
troche słaby jezykowo ten mój post ;P
0
jesli ma mieć w perspektywe walke o miejsce w bramce do Barcy to nie bedzie chciał iść na wypożyczenie tylko rywalizować z Valdim o to miejsce... zwłaszcza ze VV nie jest jeszcze stary i czeka go wiele lat grania, pewnie więcej niż 2-3 lata ewentualnego wypożyczenia Asenjo... i co wtedy?
0
a myślicie ze jakikolwiek obiecujący bramkarz przyjdzie do Barcy tylko po to zeby być wypożyczonym??
piłkarza na wypożyczonego traktuje sie napewno inaczej niż własnego i taki Asenjo napewno na to nie pójdzie...
0
ja tam bym wolal Teveza ;P
Ribery jest świetny ale jakoś nie pasuje mi do tej Barcy, jest takim typowym liderem druzyny pod którego sie gra i nie wiem czy taki piłkarz jest teraz potrzebny ;P
a Tevez to taki skrzydłowy czołg, moze czasami nierówny i chaotyczny ale z wielkimi możliwosciami ;P
no i pasuje mi do Messiego na drugie skrzydło jako jego przeciwienstwo ;P
0
widze ze fani Gunsów jeszcze zyją ;P
0
jak podpisze to super a jak bedzie wolał odejsc to odejdzie ;P
nie tacy już odchodzili z Barcy a klubowi wychodziło to na dobre bo przychodzili lepsi ;P
0
dobrzeby było mieć takiego Poldeigo w składzie ;) podobna klasa co Hleb chociaz ma inne walory
tylko szkoda ze akurat w ataku to Barca dziur nie ma i raczej nie jest narazie potrzebny ;P
0
CR nadal najbardziej sie należy ta nagroda tak jak i poprzednia ;P
to jest tytuł dla najlepszego piłkarza 2008 roku a nie ostatnich trzech miesięcy... Krystyna była najlepsza w tym roku i dzieci zakochane w Messim tego nie zmienią ;P
0
dla tych którzy nie wiedzą co to jest MES proponuje spojrzeć w na prawą strone strony ^^... w rubryczke "pozostałe newsy"... piąty licząc od dołu news powinien wam w tym pomóc ;P
0
Jestem na tak wtedy gdy Eto'o postanowi odejsc czyli pewnie w 2010... wczesniej jest niepotrzebny
0
zibiku większa konkurencja wyjdzie na dobre?? z pewnościa zwłaszcza wtedy jak Marquez albo Milito bedą musieli grzać ławe... dla takich piłkarzy to jest raczej nie do zaakceptowania i jak dla mnie to jeden z nich bedzie musiał odejść... zwłaszcza ze po sezonie bedzie jeszcze Henrique
0
no i sprawiedliwie ;P trzech hiszpanów na miejscach 3-5 możnaby tylko inaczej ustawic ale to i tak bez znaczenia zbytnio
0
a kto strzelił bramke dla ManUtd w finale?? własnie CR wiec nie mówcie ze gra słabo w waznych meczach ;P
złotej piłki nie przyznaje sie za Euro tylko za cały rok i w tym najlepszy był własnie Cristiano!!! jak cipowaty i samolubny by nie był to zasłużył na tą nagrode
0
no to jest chyba nadal efekt tęsknoty za Larssonem ;P
jak dla mnie to czemu nie, moze sie przydac bo bramki strzelać potrafil regularnie w silnej lidze...
0
no z całym szacunkiem dla Xaviego ale złota piłka nalezy sie niestety tylko Cristiance bo wygrał wszystko co mogł z klubem i był królem strzelców gdzie sie tylko dało ;P
a to ze Euro mu nie wyszło to nie jego wina ;P nie mozna cały sezon grac zajebiście... ;P
0
ja tam zawsze jestem za Valdim ;P to jest taki bramkarz jak Boruc, zewsze swoje kilka szmat w sezone musi puscić ale też kilka meczów Barcie wygra ;) a to ze pusci szmate kiedy wygrywamy 7:1 to nie ma zadnego znaczenia... ;) oby tylko zawsze szmaty puszczał w takich meczach jak z Atletico czy Gijon a wybraniał nam mecze z Realem ;)
Visca el Barca, Visca el Valdi
a złota piłka w tym sezonie niestety tylko dla CR ;P a Messi oby w następnym sezonie
0
a mnie to nie interesuje dopóki Barca wygrywa ;P jak bedzie wygrywac nadal bez Toure to droga wolna, moze odchodzic ;P
odpowiezialnośc za to bierze Pep i należy mu zaufać bo ostatnie wyniki pokazują ze ma racje...
0
no złota piłka nalezy sie jednak Krystynce ;P nie tylko za bycie idealnym gejem ale też dlatego ze wygrał w klubie wszystko co można było indywidualnie i druzynowo...
0
nowaczek u Ryjka na poczatku tez była dyscyplina ;P nikt nie wymawiał Ronalinho braku dyscypliny jak wygrywał dla nas La Liga i mijał obronców Realu jak worki z piachem ;P
wszystko sie zepsuło po nadmiarze sukcesów i oby Pep umiał utrzymac tą ekipe w kupie jak wygramy LM w tym sezonie :D
0
w sumie to Pep jest podobnym trenerem do Ryjka ;P młodym i jeszcze nie doswiadczonym ale z wielką przeszłoscią piłkarską ;P
Rijkaard jak przychodził do Barcy to miał też swój autorski pomysł i sporawdził sie znakomicie tyle ze z czasem brakło mu nowych pomysłów i skonczyło sie jak sie skonczyło ;P
i oby Pep tak samo zaczał tyle ze oby trwało to jak najdłużej :D
Visca el Barca
0
na dzien dzisiejszy to Barca zadnego napastnika nie potrzebuje i jakies spekulacje o Aguero i Benzemie są dla mnie bez sensu ;P ewentualnie tylko jakieś wzmocnienie na lewym skrzydle ale to też zaden priorytet przy tym co gra Iniesta, a mogą tam grac jeszcze Henry czy Hleb
Barca jak dla mnie ma kompletną drużyne która zaczyna chyba działac prawidłowo ;P o wzmocnieniach można mysleć jak na koniec sezonu znowu coś nie wyjdzie
0
z Atletico to Barca ma chyba dobre układy to nie bedzie zadnych ekscesów ;P łączy nas wkoncu wspólny wróg ;P
0
a mnie ciekawi to jaka bedzie reakcja na forum jesli Messi bedzie miał cały słaby sezon i ManCity zaoferuje nam za niego 100 mln :P
0
Messi bedzie lepszy od Maradony jak wygra z Argentyną MŚ i zagra na nich w takim stylu jak Diego ;P
i co to za porównanie kto jest lepszy... Maradona to Maradona a Messi to Messi :D
niech obaj mówią co chcą zeby tylko Barca wygrywała
0
gczoo a co najlepiej czekac az Guardiola bedzie przegrywał przez dwa sezony i dopiero go zwolnić...
to było od poczatku ryzyko dawać taki klub pod opieke kogoś kto trenował tylko gówniarzy z rezerw i póki co to nie wygląda na trafioną decyzje ;/