Na świecie jest tyle klubów, a on musiał do Realu zostać sprzedany(no to coś czuje że on nam jeszcze nie raz napsuje krwi :), a tak wogóle dziękuje matej za informacje :)
co wy macie z tym Villa ok zgadzam się że by się przydał i to bardzo ale nie wierze że Valencia sprzeda go komukolwiek z ligi hiszpanskiej nie będą przecież wzmacniać ligowego rywala wiadomo że jak co sprzedadzą go klubowi z innej lilgi nawet za mniejsze pieniądze to samo tyczy sie Silvy nie ma szans żeby do nas przyszli może maja problemy finansowe ale nie są głupi
ale nie miał bym nic przeciwko jakby byli głupi i nam ich sprzedali :P
CMP widać że znasz się strasznie na piłce nie ma lepszego napastnika niż E2 nawet wydaje mi się że Villa nie strzeliłby więcej bramek w sezonie niż nasza perełka no ale PEP ma coś z głową i woli pozbyc się takiego zawodnika eeeh żal
PEP to pener który zrobi tak że barca bedzie miała szczęście jak załapie się na intertoto E2 podziwiam że jeszcze to znosi i walczy o miejsce ale na twoim miejscu bym sie wyniósł jak najdalej idź do romy i przy okazji w jakims pucharze nastrzelaj bramek barcelonie i niech żałują że cię nie chcą
Komentarze
0
wiadomo że powołanie dostał Bojan to najbardziej utalentowany młody napastnik Hiszpański
0
E2 jakby Barca się ciebie pozbyła to bez wątpienia była by pośmiewiskiem całego świata na długie lata hehe
0
Eto'o a jego pozbyć się chcieli :P:P on jest najlepszy
0
[edit]
0
Na świecie jest tyle klubów, a on musiał do Realu zostać sprzedany(no to coś czuje że on nam jeszcze nie raz napsuje krwi :), a tak wogóle dziękuje matej za informacje :)
0
co wy macie z tym Villa ok zgadzam się że by się przydał i to bardzo ale nie wierze że Valencia sprzeda go komukolwiek z ligi hiszpanskiej nie będą przecież wzmacniać ligowego rywala wiadomo że jak co sprzedadzą go klubowi z innej lilgi nawet za mniejsze pieniądze to samo tyczy sie Silvy nie ma szans żeby do nas przyszli może maja problemy finansowe ale nie są głupi
ale nie miał bym nic przeciwko jakby byli głupi i nam ich sprzedali :P
0
CMP widać że znasz się strasznie na piłce nie ma lepszego napastnika niż E2 nawet wydaje mi się że Villa nie strzeliłby więcej bramek w sezonie niż nasza perełka no ale PEP ma coś z głową i woli pozbyc się takiego zawodnika eeeh żal
0
PEP to pener który zrobi tak że barca bedzie miała szczęście jak załapie się na intertoto E2 podziwiam że jeszcze to znosi i walczy o miejsce ale na twoim miejscu bym sie wyniósł jak najdalej idź do romy i przy okazji w jakims pucharze nastrzelaj bramek barcelonie i niech żałują że cię nie chcą
0
Ten Ezequiel jest fantastycznym obrońcą. Jestem troche nie na bieżąco na transferach, może mi ktoś powiedzieć czy on dalej w Racingu gra?
0
Nawet nie pomyśleli, że Barca ma podobne stroje i nie wzieli innych strojów. No śmiech na sali cała Polska.