0

wiadomo że powołanie dostał Bojan to najbardziej utalentowany młody napastnik Hiszpański

0

E2 jakby Barca się ciebie pozbyła to bez wątpienia była by pośmiewiskiem całego świata na długie lata hehe

0

Eto'o a jego pozbyć się chcieli :P:P on jest najlepszy

0

[edit]

0

Na świecie jest tyle klubów, a on musiał do Realu zostać sprzedany(no to coś czuje że on nam jeszcze nie raz napsuje krwi :), a tak wogóle dziękuje matej za informacje :)

0

Nawet nie pomyśleli, że Barca ma podobne stroje i nie wzieli innych strojów. No śmiech na sali cała Polska.

0

Ten Ezequiel jest fantastycznym obrońcą. Jestem troche nie na bieżąco na transferach, może mi ktoś powiedzieć czy on dalej w Racingu gra?

0

no nie za bardzo się spisał swoja droga widzieliście R10?? jak dla mnie już powoli wraca wczoraj czarował i podawał jak za najlepszych czasów

0

to jest pewny punkt na który można zawsze liczyć koles jest wytrwały i myśle że powinien dać rade strzelać piękne brameczki

0

Jak Barca się pozbędzie E2 to bedzie największym pośmiewiskiem Europy w tym okienku transferowym, a pomyśleć że starają się o Silve a mogliśmy mieć van der Vaarta za tak mało kasy, a tak to Real sobie go ściągnąl no żal :(

0

Jak Barca się pozbędzie E2 to bedzie największym pośmiewiskiem Europy w tym okienku transferowym a pomyśleć że starają się o Silve a mogliśmy mieć Van Der Varta za tak mało kasy a takto Real sobie go ściągnąl no żal :(

0

masq mo tak ale niedość że 3 to mało to na dodatek Bojan jest młody nie wytrzyma sezonu całego Henry u niego niewiadomo jak z formą a E2 strzela bramki na zawołanie ale PEP uważa że jest słaby śmiech na sali

0

WiernyCules FCB zawodzi w ważnych momentach ? a bramka np w finale ligi mistrzów??

0

wątpie żeby dał rade w lidze hiszpańskiej no ale napastnik nam strasznie potrzebny więc czemu nie :)

0

CMP widać że znasz się strasznie na piłce nie ma lepszego napastnika niż E2 nawet wydaje mi się że Villa nie strzeliłby więcej bramek w sezonie niż nasza perełka no ale PEP ma coś z głową i woli pozbyc się takiego zawodnika eeeh żal

0

PEP przepraszam mój błąd :P:P no ale i tak bym się nie zdziwił nie ma DECO (wg mnie geniusz) sprzedany za śmiedzne pieniądze mimo wieku nie ma Ronniego mimo że były szanse że wróci do formy no popatrzcie że mimo że grał mało to zawsze miał jakąś bramkę albo asyste więc nie wkręcajce sobie że był słaby nie ma GIO co mógłby spokojnie grać już w 1 składzie i teraz chce się E2 pozbyć co dla mnie jest masakrycznie głupim pomysłem no ale zobaczymy na koniec sezonu może uda nam się zakwalifikować do UEFA

0

Pepe haha nie zdziwiłbym się jakby go sprzedał wkoncu PEPE ma nierówno pod sufitem

0

BAN!

by mod

0

może ale kto nie widzę w tym momencie napastnika który mógłby go zastąpić prócz tych co nie przejdą do nas na 100 %

0

sumalo24 większe od ciebie

0

ta zobaczymy go w Barcelonie jak świnia niebo Pepe tak kombinuje że zamiast niego prędzej zobaczymy Krzynówka a zamiast Villi Rasiaka bo skoro dla niego E2 jest za słaby to nie mam pojęcia kto mu będzie pasował

0

PEP to pener który zrobi tak że barca bedzie miała szczęście jak załapie się na intertoto E2 podziwiam że jeszcze to znosi i walczy o miejsce ale na twoim miejscu bym sie wyniósł jak najdalej idź do romy i przy okazji w jakims pucharze nastrzelaj bramek barcelonie i niech żałują że cię nie chcą

0

co wy macie z tym Villa ok zgadzam się że by się przydał i to bardzo ale nie wierze że Valencia sprzeda go komukolwiek z ligi hiszpanskiej nie będą przecież wzmacniać ligowego rywala wiadomo że jak co sprzedadzą go klubowi z innej lilgi nawet za mniejsze pieniądze to samo tyczy sie Silvy nie ma szans żeby do nas przyszli może maja problemy finansowe ale nie są głupi

ale nie miał bym nic przeciwko jakby byli głupi i nam ich sprzedali :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?