siwyy94
Dołączył/a: marzec 2013
Pakosc
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To najwyraźniej oni mają złe informacje. Bo Barcelona chce dać 60 mln a Liverpool chce 87-88 mln .
Różnica jest prawie 30 mln czyli wartość na rynku dobrych zawodników.
Szkoda bo Suarez jest świetnym zawodnikiem ... tylko że czasami mózg mu szwankuje.
0
Czemu im dopierd.. ? :D haha
Cieszmy się że mają chociaż jakiegoś grosika na ściągnięcie zawodnika :D
0
25 mln za duzo a jakby mieli sprzedac sredniaka Llorente to by wolali minimum 40 mln
2
Byłaby Barca bez obrony :)
0
Trenować to możesz Ty nawet. Możliwe że będzie mógł występować np. w meczach towarzyskich w klubie.
0
To jest dobre że cena 40 mln Euro DOBREGO zawodnika Barcelony jest maksymalną ceną na rynku transferowym. Dziwi mnie to że taki Bale jest wart 100 mln Euro ( wychodzi na to ze jest x2 lepszy od Sancheza )
Cieszy mnie jedynie to że Barcelonie udało się sprzedać Fabregasa ( 33 mln ) to DUŻA kwota jak na piłkarza który prezentuje sie jak bylo widac.
Co wy macie do Pedro ? Przecież nie jest to słaby zawodnik. Porównać Pedro Messiego i Fabregasa to własnie Pedro najlepiej się prezentował przez CAŁY sezon. Widomo że Fabregas miał dobry początek a Leo nie grał "normalnie" w pilkę prawie 3 miesiące.
2
No i jeszcze dodać 5 ludzi z La Masii , Songa , Sancheza i w ogole nie bedzie kim grac
3
60mln + Messi :d hehe
Bym się nie zdziwił jakby na takie coś się zgodził Zubizaretta
0
Na moje 1 bedzie Messi. kazdy mu teraz w dupe wchodzi za przeproszeniem. A ten się niczym nie odwdzięcza... Ciekawe dlaczego już " nie chce" grać . przeciez o pieniadze nie chodzi bo dostał podwyżkę. MOże już nie ma ochoty na grę w piłkę ?
0
Kto to ?
0
haha moze jeszcze Wawrzyniaka na lewą stronę za Albę ?
0
A co z obroną ?
0
Zeby Pedro i Alexis zostali . Atak by był wtedy bo są przecież Messi , Neymar , Delofeu
W pomocy Rakitic , Serio B , Iniesta
no i obrona... Srodek i prawa strona ( przy odejsciu Daniego Alvesa )
0
No tak. Zobaczymy co pokaże barca w przyszłym sezonie .
No i jakie transfery będą.
Niech Barca bierze przykład z Lechii Gdańsk jak się robi transfery bo Ci chyba już z 8 zawodników ściągneli :D hah
1
Mam takie wrażenie że gdzie gra Messi drużyna przeciwna stawia przez 90 min AUTOBUS , nie zależnie od tego czy to klub czy reprezentacja ?
Mam rację ?
3
Podobno to Ananas śmietane ubił : ]
0
hahah wierzysz w cudy ? Bo ja nie. :)
3
Jakie 10% ? :D
0 % !!!
Z takim zarządem to Barca kupi jeszcze C.Bravo i to będzie koniec z transferami na nowy sezon
1
No tak jeszcze był Thiago Silva :D Według mnie Barcelona powinna sprzedać Sancheza( 25 mln euro ) kupić Suareza a także postarać się o Koke. Dani Alves zostanie w Barcelonie na jeszcze 1 sezon.Co do środkowego obrońcy są Bartra , Pique , Mascherano oni powinni dać radę :D Messi wtedy pojdzie na prawa strone Neymar na lewej i Suarez w środku :D W pomocy Sergio Iniesta Koke
0
np: O "zaawansowanych" rozmowach w sprawie środkowego obrońcy ?
2
Benatia , Marquinios , Mathieu , Piszczek , Cuardado , Koke , Higuain , Reus , Aguero , Suarez , Ashley Cole , Pogba , Lovren , Muller, Andre Herrera ....
bla bla bla bla...
Ktoś jeszcze będzie "pewniakiem" do gry w Barcelonie od przyszłego sezony ? o.0
0
Transfer z Barcelony tak nie działa . My musimy dać pieniądze z klubu aby sprzedać zawodnika. W innym przypadku zawodnik zostaje w Barcelonie
0
Może Barcelona dostanie jakieś ukryte talenty z Kataru w postaci szejką z pieniędzmi ? :D haha
To co się dzieje w klubie FC Barcelona to jest po prostu KABARET.
NIech jeszcze oddadzą Messiego , Neymara , Inieste w celach dobroczynnych do innych klubów ( np Legia , Lech czy Śląsk ) . Liczba kibiców na meczu tych druzyn wzrosła by o jakieś ... 100 % ? Na Legii czy Lechu by były stadiony przepełnione zaś w Śląsku w końcu był by komplet :D hahaha
A może Lechia Gdańsk ? Tam też potrzebują nowych zawodników.
0
Dani Alves na moje zostanie na ten sezon jeszcze. Barcelona niech szuka środkowego obrońcy i środkowego pomocnika ( Koke nie przyjdzie do Barcelony )
0
Pedro ma 7
0
Ludzie Argentyna to jest ZBIERANINA z wielkich klubów.
0 druzyny, 0 zgrania. Oni po wyjściu z grupy trafią na jakiegoś średniaka Europejskiego typu Belgia i dostaną baty ! ! !
0
Ja już też mam umowę z Barceloną .
Tylko że klub chce mniej kasy za mnie a jeżeli daje Barca.
NIestety raczej nie przejde do Barcelony....
Co za żenada z tego "zarządu" Barcelony...
3
Messi - 18 strat
WIdać było że Leo chciał ale niestety forma mu na to nie pozwoliła a także koledzy z drużyny którzy stali jak pale.
Jakim ustawieniem wczoraj grali Argentyńczycy ?
I połowa : 5 - 1 - 4 ? ?
II połowa 4 - 2 - 4 ? ?
??? 0 ustawienia na boisku.
Jak na moje Argentyna wyjdzie z kompletem zwycięstw z grupy i trafią na jakąś dobrze zorganizowaną drużynę w Ataku i po nich.
0
Mecz sie nie odbedzie
3
Dokładnie ! ! !