siwyy94
Dołączył/a: marzec 2013
Pakosc
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chelsea potrafiła załatwić transfer Fabregasa w przeciągu tygodnia a Barcelona zeby sciagnac zawodnika potrzebuje ponad miesiaca... Swietny zarzad nie ma co narzekać... -.-
0
I tak pewnie go nie docenią . Tak samo było z Cuencą , Bojanem i Tello. :)
0
Bravo na pewno przyjdzie....
Cuardado lub Piszczek ( myślę że ten 1 będzie grał w Barcelonie )
Hummels - nie ma szans
Mathieu lub Marquinhos ( myślę że żaden z nich nie zagra w Barcelonie )
Koke - nie ma szans
Reus - nie ma szans. - to tylko plotki transferowe
1
Ciekawe skąd wezmą pieniądze na te transfery. Jak za samego Aguero City chce gruby szmal. Koke też tani nie jest.
0
Według mnie Alexis był w minionym sezonie "najlepszym" graczem Barcelony jako napastnik.
Lepiej sprzedać
-Tello ( który dostawał za mało szans na gre i teraz pewnie też tak będzie )
-Alexa Songa
-Alvesa ( ten raczej na 100% odchodzi do P$G )
-Cuence
-Affelaya
-Cesca
Kupić środkowego obrońcę oraz Koke .
Mascherano zostaję więc jest zmiennik dla Busquetsa i 1 środkowego obrońce.
0
Barcelona już nikogo nie sprowadzi do zespołu ! ! ! Zobaczycie. Z takim zarządem nic się nie da zrobić.
Marquinios, Benatia, Aguero, Vidal, Koke, Llorente nie przyjdą do Barcelony. Można jedynie się cieszyć że są Ter Stegen przyszedł i wrócił Delofeu.
Myślę że z Barcelony odejdą : Valdes,Pinto,Puyol ( to juz wiadomo )
Mascherano, Dani Alves, Alex Song i Alexis Sanchez.
0
Kto by nie chciał zakończyć kariery w Barcelonie. Szkoda że Barca w przeszłości pozbyła się Yaya Toure ! Mają czego żałować ! fajnie by było gdyby Barca ściągnęła do siebie Yaya Toure
0
Alves tak czy siak będzie w przyszłym zawodnikiem P$G. Więc "zarząd" Barcy powinien zrobić wszystko aby odnieść korzyść na tym transferze. Dawanie 20 mln + zawodnik to można zrobić np z takimi zawodnikami jak Hazard,Reus czy Hummels. Marquinhos jest może i nie złym obrońcom ale nie za takie pieniądze. Alves mimo że ma już ponad 30 lat to też ma swoją wartość ( według mnie co najmniej 25 mln Euro)
0
Ciekawe to jest czy zarząd klubu będzie chciał sprowadzić nowego zawodnika w kazdej formacji... Wątpie w to.
0
hahaha . z tym zarządem to wątpie żeby Barcelona kogoś pozyskała prócz Ter Stegena , Delofeu i Rafinhi. :)
0
Główną przyczyną słabej gry Barcelony jest to że w drużynie nie ma rywalizacji.
Messi i Cesc grają beznadziejnie a grają cały czas w pierwszej "11"
Na ławce marnują się Pedro, Alexis, Tello, Sergi Roberto.
Wg mnie Barca powinna wprowadzać też zawodników z La Masi.
Przydały by się świerze siły. Bramkarz , 2 środkowych obrońcow.
Dobrze że się złożyło że Barca ma zakaz robienia transferów... można pokazać że ma się fantastycznych wychowanków ( młody zespól Barcy wygrał LM )
VIsca El Barca !
0
Co z tego ze mlodzi wygrali jak i tak nie dostana szansy na gre w pierwszym zespole.
0
Po co jest tam Tello jak wiadomo że nie zagra... Cesc i Messi powinni usiąść na ławce za mecz z Atletico. Na stoperze powienin zagrać Adriano.
0
Głosowanie na najlepszego zawodnika jest nie na miejscu. Raczej powinno być komu nie zalezalo na wygranie . Cesc i Messi by mieli 100 % z calej druzyny glosow. Messi sie boi o kontuzje . Chce zagrac w pelni zdrowy na Mundialu. Cesc i Messi do zmiany po 45 min. Po co martino kombinował z ustawieniem pilkarzy na boisku, Messi powienien grac w srodku boiska to jak zawsze od kilku lat. Pedro/Sanchez za Cesca od pierwszej minuty. Szkoda bo byly "momenty" dobrej gry jak barca miala okazje na strzelenie gola. Atletico zagralo mecz zycia. zaatakowali od razu bez obawy ostrate gola. Brawo dla nich bo to jest pierwsza druzyna od kilku lat która zagrała w pilke z Barca a nie bronili się przez caly mecz przed swoim pole karnym.
0
Nie ma się co śmiać z City. Barcelona też przegrała i z niżej notowanym przeciwnikiem jakim jest Vallecano do Wigan.
0
Iniesta - zawodnik meczu ! ! !
Piękna odpowiedź na 2 bramki Getafe.
Widać że można grać bez Neymara i Messiego !
Wesołych i ZDROWYCH świąt.
Pozdrawiam Mateusz.
0
Zaraz Barca bedzie chciała ściągnąć Cavaniego Falcao Suareza czy Ronaldo i Ibre.
0
Zmiennik dla Xaviego odszedł za 25 mln... Niby cena cieszy ale Xavi nie wybiega znowu całego sezonu . Bedzie to samo jak w minionym sezonie że grała tylko jedna "11" i pozniej oni nie beda mieli sil grac... Potrzebny jest stoper - Thiago Silva lub David Luiz.