skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziubarca Władimir wstawaj, zesrałeś się
1
Uff na szczęście się udało! Ferran i Savic XDD
0
@RosjaninBut Nie pierwsze co, bo wywiad z ambasadorem był 27 kwietnia, no to już jakiś czas po lutym to raz. Dwa, to nie ma nic złego w rozmawianiu i zrozumienia propagandy drugiej strony. No "reżim kijowski" to faktycznie brzmi typowo z rosyjskiej propagandy, ale wcale nie jest w tym momencie dalekie od prawdy, bo większość przeciwników politycznych Zelenskiego, już przed wojną była w więzieniach, o czym wielu ludzi nie wie. Nie, śmierć cywilów nie jest sprawą niejasną, wiadomo że bomby rosyjskie lecą też na obiekty cywilne, "etos" rosyjskiego żołnierza może być nam znany z naszej historii, oczywistym jest, że Rosja jest tutaj agresorem. Ja nie lubię tylko wojennej propagandy "my dobrzy, tamci źli". Mówisz, że Sykulski bardziej nienawidzi zachodu, niż miałby kochać Rosję, no też się nie zgodzę, bo on mówi przede wszystkim o nipedległości kulturowej Polski i ochronie cywilizacji łacińskiej i zwraca uwagę na tzw. zachodnie wartości, które są dla naszej kultury niebezpieczne. Tu nie chodzi o żadną nienawiść do zachodu. A jego motywem geopolitycznym jest na pierwszym miejscu interes gospodarczy kraju tzn. handlujemy z każdym jeśli mamy z tego korzyści, plus brak wrogów wśród sąsiadów. Tu nie chodzi o żadną nienawiść do kogokolwiek.
0
@RosjaninBut Ja tam żadnej miłości do Rosji u niego nie widzę, chyba, że ktoś uważa, że jeśli dzisiaj ktoś doszczętnie nie krytykuje Rosji to znaczy, że ją kocha, to raczej coś jest nie tak. Co do Buczy to hmm... już ludzie się nabrali kiedyś na rzekomą zbrodnię w Raczaku, której każdy był pewien, że aż Jugosławię postanowili zbombardować Amerykanie, a jak wyszło wszyscy wiemy. Ja co do Buczy wolę poczekać i nie wierzyć żadnej ze stron.
0
@RosjaninBut Mi z kolei ani nie podchodzi Bartosiak ani Budzisz, moim zdaniem zbyt skupiają się na amerykańskim punkcie widzenia. Leszka Sykulskiego najlepiej mi się słucha ze wszystkich ludzi od geopolityki u nas.
0
@michal26 Ja też uważałem, że nie zaatakuje Rosja wtedy XD tylko, że Putin bardzo wysoko licytuje.
0
@michal26 No zobaczymy, czy im tak ludzi nie brakuje, być może jest tak, jak mówisz, ja staram się słuchać dwóch stron propagandy i jakieś wnioski wysnuwać odnośnie sytuacji tam.
0
@michal26 Bardziej mi chodziło o prowokację Ukrainy lub USA.
2
@JimMorrisonFCB Raczej kiepskie źródło, sami Ukraińcy
0
@michal26 Rosja raczej w dramatycznej sytuacji nie jest i planują atak właśnie tak jak piszesz pewnie koło marca moim zdaniem. Sprzętu pewnie również sporo otrzyma Ukraina, większy może mieć problem jak chodzi o samych żołnierzy. Oczywiście oficjalnie nie wiadomo ilu zginęło, ale jeśli powiedzmy 70-80 tysięcy, to zgodnie z zasadą sztuki wojennej drugie lub półtora raza tyle jest rannych, niezdolnych do walki, co by dawało 140-200 tysięcy niezdolnych żołnierzy. Na razie właśnie USA widzi jeszcze sens walki Ukrainy to ją będą wspierać, bardziej się obawiam, że może nastąpić w najbliższych miesiącach oprócz nacisków to prowokacja wymierzona w Polskę, aby włączyć nas do wojny i oby tak się nie stało.
0
@barcelonaLM Typowe w Stanach, gdzie są jednomandatowe okręgi, bez liderów partyjnych, częściej ludzie z jednej partii się ze sobą kłócą niż z przeciwnikiem.
2
@tbas No tak, wystarczy jeden gest i nagle można kraj przedstawić w pasującej danej stronie narracji XD
3
@Pawel13sz Tak, zgadzam się.
11
Jak Messi wygra jakieś trofeum po zakończeniu kariery sportowej, to dopiero wtedy będzie go można uznać za najlepszego.
0
@Kgorecki2500 Najgłupsze powiedzenie istniejace w naszej historii.
0
@Kondziubarca Kibice z mentanościa pi*dy.
0
@Rl9k1nG Chyba nie ma nic głupszego niż uwierzyć we własną propagandę.
0
@Benz Panu już podziękujemy
17
@Janas11224 A gdzie to zgaszenie? XD
0
@barcelonaLM Przecież on jest ewidentnie lobbysta anglosaskim w Polsce. Mówił jakiś czas temu, że Amerykanie będa wywierać presję na udział Polski w wojnie, po czym teraz sam nakłania do tego. Z perspektywy Amerykanów nic dziwnego, Ukraińcy się kończa, więc trzeba Polaków wtłoczyć do maszynki do mięsa.
0
@RoberDzik Orban prawicowy ekstremista XD
0
@marcin62 Nasze służby to amatorka totalna.
0
@Azi Nie ma co równać w dół. Żaden nie jest.
0
Jest pięknie ;)
1
@pt9 Jak to jest dla kogoś nudna walka to nie ma pojęcia o mma XD
0
@ChampionLW Nie wygrał Eskiev
0
@ChampionLW No jak oni od dzieciaka siedzą na sali i trenują zapasy, to nie ma co się dziwić.
0
@tbas Kiedyś może tak, dzisiaj przy takim wyrównanym poziomie mma już niekoniecznie.
0
@Bruttal Ależ agresywny jesteś w internecie xD
0
@Bruttal Widać najman na twoim profilowym wcale nie jest przypadkowo.