8

@Bruttal Nie no po prostu tylko się cieszyć, że może nastapić taka eskalacja konfliktu z krajem, który jest mocarstwem nuklearnym, dodatkowo naszym sasiadem. Świetna sprawa :)

59

Przypominam, że FC Barcelona jest liderem rozgrywek La Liga.

0

@qchulainn Narrację to tworzysz ty, ja trzymam się prawdy.

0

@qchulainn No to, że my nie znamy swojej historii to inna sprawa, ale żeby tym grać usprawiedliwiajac Ukraińców to już trzeba mieć nieźle zryty beret.

0

@qchulainn O mów za siebie, że bohaterem Polaków jest Piłsudski. Wręcz przeciwnie, antybohater 2 RP.

2

@Azi "nie wiem gdzie widzisz policzek dla Polski" Piękne owoce tego twojego myślenia powstają ;)

1

Koledzy @Azi i @qchulainn niesamowicie się gimnastykują, żeby usprawiedliwić miłość Ukraińców do tak paskudnej postaci typu Bandera.

3

@hayek Jakbyśmy im zaczęli wypominać Wołyń, to nagle przestaną walczyć za swój kraj?

0

@GeneralXavi No to sam potwierdziłeś, że z Argentyną nie mogliśmy tak zagrać XD

0

@michal26 Dla mnie głupota, ale w porzadku.

0

@Transu96 A ty głupszego toku rozumowania przyjać nie mogłeś?

3

@maroon Takie uchwały sa tak śmieszne, że to szkoda gadać. Nic z takiej uchwały nie wynika, po prostu symbolika. Równie dobrze mogliby zrobić uchwałę, czy pluton to planeta czy nie.

3

@Transu96 Jak Najman powie, że 2*2=4 to mam zaprzeczać, żeby się z nim nie zgodzić?

8

@Corr No były zawodowy piłkarz, trener i poprzedni selekcjoner kadry nie ma papierów, żeby być ekspertem w studiu XD to ciekawe kto może być takim ekspertem w takim razie

0

@VegetaPolska To się nie ciesz

5

@MESSIah16 Oczywiście, że to nie prawda.

0

@Davvd To jest trudne, nie każdy potrafi grać w taki sposób. Po prostu wyglada na łatwe, bo zawodnicy Hiszpanii bardzo dobrze potrafia tak grać.

1

@masq Polacy dalej nie rozumieja, że ktoś prowadzi wielowektorowa politykę i dla nich taki ktoś jest wtyka. No tak to sobie można w przedszkolu na placu zabaw rozumować tak szczerze.

2

@Bobo25 To Czechom bardziej

12

@Aragorn33 Ten koronny argument XD

0

@macio_944 Ten jak zwykle ze swoimi badaniami z tyłka wyskakuje i pod tezę sobie rzuca XD

0

@Vampir707 Korwin pisał na twitterze, Braun nie wiem.

2

@Kszysiek7 Kolega @draxidox Ci wyjaśni, że to wcale nie jest patologia XD

1

@michal26 Michalkiewicza to ja bym chętnie zobaczył własnie jako posła, a nie publicystę.
No piszesz, że jest wojna, no oczywiście, ale niestety pierwsza ofiara wojsku jest prawda, a na trupie prawdy żeruja hieny propagandy. Tym bardziej, że Korwin jako pierwszy mówił o kilku akcjach ukraińskiej propagandy, że to nie prawda, a wszyscy inni łykali dookoła. Dla mnie prawda jest ważniejsza niż tak jak wspominasz PR. PR raz jest taki, raz inny, tak samo jak upodobania ludzi, bo większość to choroagiewki, a prawda zawsze pozostaje taka sama. Mnie nie sa potrzebni politycy ślepo powtarzajacy te same frazesy i małpujacy wszystko, czego akurat dana sytuacja wymaga.

1

@michal26 Mimo podobnych pogladów Michał, w tej kwestii się z Toba nie zgodzę. Dla mnie Korwin i Braun to podstawa w Konfie, nie widzę tego bez nich.

1

@draxidox Ty jesteś ignorantem bez wiedzy kolego. Debil z wykształceniem to dalej debil, debil z przeczytana ksiażka to dalej debil. Sposób myślenia jest ważny, a nie kto zna więcek statystyk gó*no wartych. Ty chcesz walczyć ze skutkami, zamiast z przyczynami, no spoko, powodzenia, że uda się tobie i reszcie przygłupów wprowadzajacych te bzdurne przepisy. Socjalizm tym razem zadziała XD

0

@draxidox Mało mnie to interesuje, bo nie uważam, że celem ruchu drogowego jest bezpieczeństwo. Zmniejsz sobie prędkość do 0 km/h to nie będziesz miał w ogóle wypadków na drodze. Zreszta wydaje mi się, że trolujesz, bo aż tak durnego zdania w tej kwestii mieć nie można XD

4

@draxidox Pozdro jak ktoś uważa, że ograniczenie prędkości do 30km/h jest dobre i jeszcze ma coś zmienić XDD

0

@matirix20 Jak cię nie boli kolano przy jakimś ruchu, to na kickboxing możesz iść.

0

@matirix20 Tak, idź jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?