skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Bruttal Nie no po prostu tylko się cieszyć, że może nastapić taka eskalacja konfliktu z krajem, który jest mocarstwem nuklearnym, dodatkowo naszym sasiadem. Świetna sprawa :)
59
Przypominam, że FC Barcelona jest liderem rozgrywek La Liga.
0
@qchulainn Narrację to tworzysz ty, ja trzymam się prawdy.
0
@qchulainn No to, że my nie znamy swojej historii to inna sprawa, ale żeby tym grać usprawiedliwiajac Ukraińców to już trzeba mieć nieźle zryty beret.
0
@qchulainn O mów za siebie, że bohaterem Polaków jest Piłsudski. Wręcz przeciwnie, antybohater 2 RP.
2
@Azi "nie wiem gdzie widzisz policzek dla Polski" Piękne owoce tego twojego myślenia powstają ;)
1
Koledzy @Azi i @qchulainn niesamowicie się gimnastykują, żeby usprawiedliwić miłość Ukraińców do tak paskudnej postaci typu Bandera.
3
@hayek Jakbyśmy im zaczęli wypominać Wołyń, to nagle przestaną walczyć za swój kraj?
0
@GeneralXavi No to sam potwierdziłeś, że z Argentyną nie mogliśmy tak zagrać XD
0
@michal26 Dla mnie głupota, ale w porzadku.
0
@Transu96 A ty głupszego toku rozumowania przyjać nie mogłeś?
3
@maroon Takie uchwały sa tak śmieszne, że to szkoda gadać. Nic z takiej uchwały nie wynika, po prostu symbolika. Równie dobrze mogliby zrobić uchwałę, czy pluton to planeta czy nie.
3
@Transu96 Jak Najman powie, że 2*2=4 to mam zaprzeczać, żeby się z nim nie zgodzić?
8
@Corr No były zawodowy piłkarz, trener i poprzedni selekcjoner kadry nie ma papierów, żeby być ekspertem w studiu XD to ciekawe kto może być takim ekspertem w takim razie
0
@VegetaPolska To się nie ciesz
5
@MESSIah16 Oczywiście, że to nie prawda.
0
@Davvd To jest trudne, nie każdy potrafi grać w taki sposób. Po prostu wyglada na łatwe, bo zawodnicy Hiszpanii bardzo dobrze potrafia tak grać.
1
@masq Polacy dalej nie rozumieja, że ktoś prowadzi wielowektorowa politykę i dla nich taki ktoś jest wtyka. No tak to sobie można w przedszkolu na placu zabaw rozumować tak szczerze.
2
@Bobo25 To Czechom bardziej
12
@Aragorn33 Ten koronny argument XD
0
@macio_944 Ten jak zwykle ze swoimi badaniami z tyłka wyskakuje i pod tezę sobie rzuca XD
0
@Vampir707 Korwin pisał na twitterze, Braun nie wiem.
2
@Kszysiek7 Kolega @draxidox Ci wyjaśni, że to wcale nie jest patologia XD
1
@michal26 Michalkiewicza to ja bym chętnie zobaczył własnie jako posła, a nie publicystę.
No piszesz, że jest wojna, no oczywiście, ale niestety pierwsza ofiara wojsku jest prawda, a na trupie prawdy żeruja hieny propagandy. Tym bardziej, że Korwin jako pierwszy mówił o kilku akcjach ukraińskiej propagandy, że to nie prawda, a wszyscy inni łykali dookoła. Dla mnie prawda jest ważniejsza niż tak jak wspominasz PR. PR raz jest taki, raz inny, tak samo jak upodobania ludzi, bo większość to choroagiewki, a prawda zawsze pozostaje taka sama. Mnie nie sa potrzebni politycy ślepo powtarzajacy te same frazesy i małpujacy wszystko, czego akurat dana sytuacja wymaga.
1
@michal26 Mimo podobnych pogladów Michał, w tej kwestii się z Toba nie zgodzę. Dla mnie Korwin i Braun to podstawa w Konfie, nie widzę tego bez nich.
1
@draxidox Ty jesteś ignorantem bez wiedzy kolego. Debil z wykształceniem to dalej debil, debil z przeczytana ksiażka to dalej debil. Sposób myślenia jest ważny, a nie kto zna więcek statystyk gó*no wartych. Ty chcesz walczyć ze skutkami, zamiast z przyczynami, no spoko, powodzenia, że uda się tobie i reszcie przygłupów wprowadzajacych te bzdurne przepisy. Socjalizm tym razem zadziała XD
0
@draxidox Mało mnie to interesuje, bo nie uważam, że celem ruchu drogowego jest bezpieczeństwo. Zmniejsz sobie prędkość do 0 km/h to nie będziesz miał w ogóle wypadków na drodze. Zreszta wydaje mi się, że trolujesz, bo aż tak durnego zdania w tej kwestii mieć nie można XD
4
@draxidox Pozdro jak ktoś uważa, że ograniczenie prędkości do 30km/h jest dobre i jeszcze ma coś zmienić XDD
0
@matirix20 Jak cię nie boli kolano przy jakimś ruchu, to na kickboxing możesz iść.
0
@matirix20 Tak, idź jak najbardziej.