6 maja 2009, 22:35
0
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt
6 maja 2009, 21:39
Ale kicha , teraz wszyscy angole staną w bramce i będzie po meczu. Idę piwko wypić za pierwszą bramkę dla barcy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt
0
Ale kicha , teraz wszyscy angole staną w bramce i będzie po meczu. Idę piwko wypić za pierwszą bramkę dla barcy
0
Ale kicha , teraz wszyscy angole staną w bramce i będzie po meczu. Idę piwko wypić za pierwszą bramkę dla barcy
0
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt