0

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt

0

Ale kicha , teraz wszyscy angole staną w bramce i będzie po meczu. Idę piwko wypić za pierwszą bramkę dla barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?