Użytkownik zbanowany
23 kwietnia 2013, 22:32
0
Ty adan23 jesteś ciota
23 kwietnia 2013, 22:24
23 kwietnia 2013, 21:48
Alexis jest pilnowany niemal lepiej niż Leo
14 kwietnia 2013, 20:53
Te komentarze na Alexisa są bezczelne poprostu już się nie chce tego czytać
10 kwietnia 2013, 22:24
Alexis wejdzie w 93 min
7 kwietnia 2013, 20:48
Ostatnio w składzie widzieliście Tello a nie Alexisa a teraz odwrotnie ja nie rozumie tu niektórych kibiców
17 marca 2013, 21:54
Alexis kręci ładnie bramka mu sie należy ładnie atak współpracuje
19 marca 2013, 13:09
Alexis nigdzie nie odejdzie
4 kwietnia 2013, 15:24
Jak większość z was twierdzi jaki to Alexis jest słaby bo się znacie na futbolu to Tito jest chyba kompletnym głupkiem stawiając na niego. Wytłumaczcie dlaczego hiszpańscy kibice go wspierają a wy krytykujecie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ty adan23 jesteś ciota
0
0
Alexis jest pilnowany niemal lepiej niż Leo
0
Te komentarze na Alexisa są bezczelne poprostu już się nie chce tego czytać
0
Alexis wejdzie w 93 min
0
Ostatnio w składzie widzieliście Tello a nie Alexisa a teraz odwrotnie ja nie rozumie tu niektórych kibiców
0
Te komentarze na Alexisa są bezczelne poprostu już się nie chce tego czytać
0
Alexis kręci ładnie bramka mu sie należy ładnie atak współpracuje
0
Alexis nigdzie nie odejdzie
0
Jak większość z was twierdzi jaki to Alexis jest słaby bo się znacie na futbolu to Tito jest chyba kompletnym głupkiem stawiając na niego. Wytłumaczcie dlaczego hiszpańscy kibice go wspierają a wy krytykujecie?