slawo1991
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty adan23 jesteś ciota
0
0
Alexis jest pilnowany niemal lepiej niż Leo
0
Te komentarze na Alexisa są bezczelne poprostu już się nie chce tego czytać
0
Alexis wejdzie w 93 min
0
Teraz widzimy że jednak Alexis jest potrzebny nie mówię już o Leo
0
A pedro gra?
0
Macie villę
0
Zero ruchu pedro dawida i
0
Nie ma komu grać w ataku
0
Tito i jego taktyka
0
Brakuje Alexisa w presingu
0
Ostatnio w składzie widzieliście Tello a nie Alexisa a teraz odwrotnie ja nie rozumie tu niektórych kibiców
0
pinto pracuje nad psychiką Sancheza
0
Wkurza mnie jak Iniesta unika podań do Alexisa. Przecież jego to jeszcze bardziej demotywuje
0
Ciekawe kiedy będą oceny Alexis pewnie dostanie 2 a Dawid i Cesc 7
0
Jak większość z was twierdzi jaki to Alexis jest słaby bo się znacie na futbolu to Tito jest chyba kompletnym głupkiem stawiając na niego. Wytłumaczcie dlaczego hiszpańscy kibice go wspierają a wy krytykujecie?
0
Ta wasza krytyka nie pada na Alexisa tylko Tito bo to on daje mu szansę
0
Ale w ocenach Alexis dostanie pewnie 20
0
No tak Alexis gra dobrze chyba powrót Tito zmienił jego taktykę gry
0
Póki co robi najwięcej dużo teraz nie brakło a całowałbyś go po stopach
0
No dawać jazdę na Alexisa
0
Zostawcie Alexisa popatrzcie na leo albo dawida
0
Alexis nigdzie nie odejdzie
0
villa w lepszej sytuacji przestrzelił niz sanchez
0
Oby Tito zauważył prace Sancheza który robi niezły wiatr
0
Alexis kręci ładnie bramka mu sie należy ładnie atak współpracuje
0
Nie ma krytyki na Alexisa?????
0
Większość krytykuje Alexisa za wszystko ale powiedzmy sobie szczerze że teraz prezentuje sie na pewno lepiej od Pedro. Wiem że to niemożliwe ale w sobote zagrałbym tak Alexis Villa Tello. Leo zapewne bedzie chciał zagrac ale odpoczynek wyszedłby mu na dobre. I dałbym tym panom swobodę w grze 1na1.
0
Dlaczego nie jedziecie teraz po Pedro Fabregasie??? Co po zmianie robili Tello i Villa??? Gdyby grał Alexis zostałby juz za taka gre jak w/w zawodnicy zrugany jak ostatni dupek. Bądźmy obiektywni dla wszystkich graczy FCB