0

Ty adan23 jesteś ciota

0

0

Alexis jest pilnowany niemal lepiej niż Leo

0

Te komentarze na Alexisa są bezczelne poprostu już się nie chce tego czytać

0

Alexis wejdzie w 93 min

0

Teraz widzimy że jednak Alexis jest potrzebny nie mówię już o Leo

0

A pedro gra?

0

Macie villę

0

Zero ruchu pedro dawida i

0

Nie ma komu grać w ataku

0

Tito i jego taktyka

0

Brakuje Alexisa w presingu

0

Ostatnio w składzie widzieliście Tello a nie Alexisa a teraz odwrotnie ja nie rozumie tu niektórych kibiców

0

pinto pracuje nad psychiką Sancheza

0

Wkurza mnie jak Iniesta unika podań do Alexisa. Przecież jego to jeszcze bardziej demotywuje

0

Ciekawe kiedy będą oceny Alexis pewnie dostanie 2 a Dawid i Cesc 7

0

Jak większość z was twierdzi jaki to Alexis jest słaby bo się znacie na futbolu to Tito jest chyba kompletnym głupkiem stawiając na niego. Wytłumaczcie dlaczego hiszpańscy kibice go wspierają a wy krytykujecie?

0

Ta wasza krytyka nie pada na Alexisa tylko Tito bo to on daje mu szansę

0

Ale w ocenach Alexis dostanie pewnie 20

0

No tak Alexis gra dobrze chyba powrót Tito zmienił jego taktykę gry

0

Póki co robi najwięcej dużo teraz nie brakło a całowałbyś go po stopach

0

No dawać jazdę na Alexisa

0

Zostawcie Alexisa popatrzcie na leo albo dawida

0

Alexis nigdzie nie odejdzie

0

villa w lepszej sytuacji przestrzelił niz sanchez

0

Oby Tito zauważył prace Sancheza który robi niezły wiatr

0

Alexis kręci ładnie bramka mu sie należy ładnie atak współpracuje

0

Nie ma krytyki na Alexisa?????

0

Większość krytykuje Alexisa za wszystko ale powiedzmy sobie szczerze że teraz prezentuje sie na pewno lepiej od Pedro. Wiem że to niemożliwe ale w sobote zagrałbym tak Alexis Villa Tello. Leo zapewne bedzie chciał zagrac ale odpoczynek wyszedłby mu na dobre. I dałbym tym panom swobodę w grze 1na1.

0

Dlaczego nie jedziecie teraz po Pedro Fabregasie??? Co po zmianie robili Tello i Villa??? Gdyby grał Alexis zostałby juz za taka gre jak w/w zawodnicy zrugany jak ostatni dupek. Bądźmy obiektywni dla wszystkich graczy FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?