sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie dobry meczyk na C+sport ;)
0
Dać 20 baniek góra 25 i go oddadzą a jak nie to trzeba myślec 20 + Tello :) bardzo dobry obrońca w przodzie da nam więcej niż Dani i na pewno nie będzie pazerny tak jak on na hajs !
0
Teraz Bartus będzie dziennie po 5 wywiadów udzielał bo za kilka tygodni badz miesięcy udzieli wywiadu tym ludziom za kratami ;) choć pewnie w więzieniu miałby jak w domu ... :-/
0
Kasa kasa my możemy tylko pisać a oni i tak zrobisz jak bedą chcieli ! Oczywiście nie chciałbym aby dalej towarzyszył nam katar !
0
A ja bym spróbował z Pedro na prawej choć na pewno będzie to dużo nas kosztowało ale trzeba dać mu zagrać tam ;)
0
Moim zdaniem moglibyśmy podpisać ten 3letni kontrakt i w styczniu go sprzedać za te marne 3-5 mln zawsze coś sie zwróci a z drugiej strony jak ktoś pazerny na hajs to niech sobie szuka klubu
0
Tez właśnie przebywam tu ciagle na telefonie i to bardzo duży + dla naszej Redakcji za ten pomysł ;)
0
Bo jak nie oni to kto o nas zadba ;)
0
No no fajnie to wszystko wyglada tylko ze ja na tel to cieżko mi sie przyzwyczaił teraz haha ogólnie Pięknie !
0
Weźcie wy tam ogarnijcie ! Dajecie jakiegoś papaja ze niby ma być trenerem ze niby Lucho taki zły ??? Haha śmieszne .... No chyba ze ktoś chce żeby Barca zjechała na psy wszyscy sie od niej odwrócili i w ogóle to proszę bardzo zmieniać co tydzień bo nie wystawił najmocniejszego składu bo nie gramy 4-3-3 bo Vermalen kontuzjowany i w ogóle .... Żal tego czytać
0
100 lat Wariacie ! I 100goli co sezon !
A tak do tego Filmiku to ktoś sie musiał strasznie wysilic ....
0
Lucho chociaż Alena badz Adama na ławeczkę zabierz ;)
1
Bartra przy tej formie niech idzie grać z Douglasem
2
Trudno sie mówi teraz niech Thiago żałuje bo z bratem by mogli stworzyć jeden z lepszych duetów w pomocy p krorym każdy by marzył ;)
19
Teraz tylko zostało przedłużyć z nim kontrakt ! Tego chcą wszyscy nawet On !
0
W ciagu 2 dni musza rozpatrzeć to wiec będzie cieżko
0
No i bardzo dobrze Luis zatrzymał naszego przyszłego szefa w lini pomocy do tego dołączy sie Samper i Haliloovic i będziemy mieli pomoc na kolejne lata kolejne !
A teraz czekamy na porażkę Białych z Atletico ! Bez kilku graczy takich jak Ramos James Marcelo PEpe Coentrao
!! Carlo ma tylko Carvalaja (czy jako tak) macho haha Barana i arbeloe ! Wiec taka obrona nie straszna !
0
I bez Jamesa
0
Sevilla to zespół który nie potrafi wykorzystać swoich sytuacji
Choć teraz strzelili i jest 2-1 to i tak twierdze ze To lamusy
0
Przynajmniej Marcelo James i może Ramos nie zagrają z Atletico wiec myśle ze to poważne osłabienia przed meczem na Calderon ! Oby At to wykorzystało
0
Real jeszcze straci pkt nie w jednym meczu ;)
0
Kolego maja mecz w week z Atletico ;) i mecz z nami ! ;) może Atletico im urwie 3 pkt a jak nie to choć 1 i wtedy my im musimy urwać i mamy wtedy tyle samo badz 2 pkt przewagi ;)
0
Widoczny brak naszego zawodnika Denisa Suareza ;-/
0
Sędziowie widzia tylko faule Sevilli
0
0
0
Juz 1-0 dla białych
0
To ja juz wole żeby nazwa stadionu była zmieniona niż trener ... Bielsa ? Jorge ? Hahaha jak juz trener to z wysokiej Polki a nie średniaka taka jest prawda ani bielsa ani Jorge nie zasługują na ten fotel
0
Tez to czytałem ;)
Myśle ze głupi by nie chciał ;)
4
Ja Ci sie qurwa przypisze ! Przecz z Qatarem !