sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak każdy widzi On więcej płacze niż gra ostatnio ;)
9
Schalke to nie rywal tak szczerze mówiąc :) to takie Deportivo wiec wiadome ze odpada z Bialaskami
3
Schalke przegrywa strzelcem nażelowany człowiek ;)
0
Nie ta liga ;) Jeszcze milion razy powtórzę !
DAJMY SZANSE NASZEJ MŁODZIEŻY !!!
0
Śmiech na sali chce żeby zagrał w tym meczy to środkiem pola Messi go zajedzie dziadek ledwo sie rusza !
1
Zobaczymy czy forma nie spadnie po nowym kontrakcie ;)
0
Hahaha no Pique i po co ci to teraz będziesz żył w biedzie hahahhahaha grube hajsy
0
W tym sezonie o 16 tez nie radzimy sobie dobrze :)
0
Szkoda tylko ze mecz o 16 to jest nasza klątwa :-/ mam nadzieje ze zagra Rafinha !
0
Nie wiem dlaczego ale widziałbym Pedro w BVB ;)
0
No no za 40 baniek mogliby zacząć myślec o sprzedaży (jeżeli za rudego dajemy 20) to za Pedro trzeba ścisnąć z 40
0
Deulofeu ? Munir ? Watpię bardziej bym postawił juz na Sandro , Dongou czy Adama ;) ale zgodzę sie z tymi 3ma wymienionymi przez Ciebie zawodnikami któryś sie przyda ;) Najchętniej Pogba a jak nie to Veratti ;)
0
No coś tam widać Hahaha !
0
Dybała Dybała haha dobry technicznie szybki ;) oczywiście ale nie na Barcelonę chyba Panowie ogrywać sie we włoskiej lidze a przejść do takiej hiszpańskiej będzie mu cieżko żeby wygrać z Pedro a co mowić z naszym Trio a do tego mamy utalentowanych młodych ! Chyba wolimy wydać na dobre wzmocnienie do pierwszego składu niż na ławeczkę ;)
0
W fifie na pewno ;)
0
Ja sie cieszę ze odszedł ! Był by 1 bramkarzem u nas a teraz grzeje ławę Hahaha (pierwszym napisałem dlatego ze Ter Strgen by tylko do nas przyszedł i by grał w sezonie tak jak teraz czyli sporadycznie) chciałeś Valdes grać w innej lidze to teraz oglądaj mecz z ławy !!!!!
0
p(J)ona wariat ! Zgadzam sie z tobą J
0
Nie . Po prostu mnie rodzice wychowali tak ze jak sie nie umie czytać ze zrozumienie to sie nie odpowiada ...
0
Hahhahah następny idiota sie odezwał ! Gdzie napisałem ze Madryt jest do " dupy " czytanie ze zrozumieniem dziecko
1
Weź jak za takie coś karać chcą .... Hahahaha śmiech na sali ! Banda idiotów juz nie ma do czego sie przyczepić ! Stadion to nie teatr !
0
Komentarz usunięty
1
Jak ja to bym sie bal go na ławkę wziąć bo pewnie na rozgrzewce kontuzje złapie ....
0
Początkowe mecze w CA każda reprezentacja poradzi sobie w jednym meczu bez swoich gwiazd maja tez innych bardzo dobrych zawodników
0
Chelsea juz tak nie gra jak grała na początku a bayern to bayern z Niemcami zawsze cieżko ;) cho to dwa najgroźniejsze zespoły które mogą nam zagrozić
0
Zobaczymy Paniwie jak to wszystko będzie wyglądało na koniec sezonu teraz nie na co gdybać ;)
0
No jak na zawodnika który gra w co " piątym meczu " to formę ma dobra . Ale wiem ze stać go na więcej :)
0
Wszyscy na nim krzyżyk stawialiscie a On jest Bardzo dobrym zmiennikiem dużo pomaga z tylu i dużo zapiernicza z przodu !
Bravo Pedro ! Taka forma zmiennika pasuje !
4
Kij w to ze strzela do pustej ... Strzela to strzela .... Ostatnio nie strzela i to jeszcze lepiej ... Ważne ze Nasz Trio sie coraz lepiej rozumie i wygrywa nam mecze ;)
0
Hahahhahaha pierwszy raz widzę zsby juz od 7 miejsca w tabeli do samego
Końca drużyny miały bramki na ---------- hahahahbahahahahah
0
Może w końcu odpali ze będzie strzelał w każdym meczu ! SUAREZ jeszcze nie raz nas zaskoczy !