2

Za 5 lat Messi bedzie Miał najwiecej występów jeżeli nie odejdzie nigdzie ;)

0

No to niech zostaje tam ! Danilo + dopłacamy 5-10 baniek ;) a jak nie to FCP niech daje 15-20baniek !

3

Ale osobiście Hazard nie wiem czemu ale nie chciałbym go u nas ;) mamy Zajebiaszczy przód !! Teraz tylko jednego zmiennika dokupić a najlepiej dać minuty Sandro/Adama/Dongou ! ;)

0

Nie wiem jak wy ale ja chce Verrattiego ;) + Koke / Reus i jakis obrońca Danilo / Bellerini / Walker

1

Zaczynamy kupować każdego kto zabłyśnie .... O tym człowieku dowiedziałem sie oglądając kilka mecz Bundesligi ;) oczywiście widać za sie wyróżnia na tle tej ligi jest to poziom ktory Rafinha jak bedzie dostawał więcej szans osiągnie w mgnieniu oka choć wydaje mi sie ze juz jest lepszy ;) wiec lepiej kogoś kupić to do pierwszego skladu a nie na ławkę ! Ławkę zostawmy wychowankom !

0

A co Oni są w naszych szeregach ?? Chłopie on nie jest na Barcelonę ! Bedzie jęczał ze mało gra ... Reus przyjdzie to juz jaka ławka bedzie mocna a z nia rywalizować ??? (Ktoś z 1 składu na ławę Reus do pierwszego)

0

Szczerze to on i tak jest niepotrzebny ... Chce tylko hajsu widać to bo drugi zawodnik by potrafił obniżyć swoje zarobki jeżeli chciałby zostać ... Żegnaj pazero !

0

Na Ukrainie to może i on sie sprawdza ale u nas bedzie mizerny i po sezonie bedzie trzeba go sprzedać ....

0

Krystynka nie zawodzi :-/

0

Mówiłem ! Jak dadzą radę jeszcze jedna to Szacun ! Taka forma Realu mi sie mazy na GD choć Te GD dziela sie innymi prawami :-/

0

Myśle ze Schalke zdoła strzelić bramkę jeszcze ;) (wiem ze dwie musza)

0

No no odbiegam od tematu !
Dzieje sie w Madrycie ;) jeszcze jedna brameczka i mamy dogrywkę ;) hehe

1

0

Nie więcej niż jeden mecz ;) Bravo był blisko ;) i to nie był brutalny faul ;)

12

Wygrana Bardzo Cieszy ! Lider , Finał PK ten tydzień jest zajefajny !
A teraz czekam aż Perezik zacznie sprzedawać zawodników ;) juz niby Ronaldo chce sie pozbyć po sezonie , Illara,Khedira,Benzema tez cos o uszy sie obiło ... A dla nas Morda sie cieszy !!!!

0

wiem ;) hehe

0

Może macie racje ;) to w takim razie po co brać Munira do składu jak ten nie radzi sobie w Drugim składzie ...

0

Mam nadzieje ze zagra Samper :) ale znając Lucho środek wyglądać bedzie tak Rakitic - Rafinha - Iniesta/Xavi
W obronie sie nie zdziwię jak wyjdziemy trojka

0

Może na Eibar dać szanse Samperowi ;) dobrze by było choć skład ktory wymieniłeś tez bedzie dobry ;)

30

2015 stat so Far
Ronaldo 7goli(3 z karnych) + 3asysty
SUAREZ 9goli (0 z karnych) + 7asyst

Cienko jak na zdobywce ZP

1

Mamy lidera i to Cieszy ! Przebudzenie sie Messiego po mizernej pierwszej połowie jeszcze Bardziej ! Teraz musimy tylko dowieść to do końca ! VeB ! :)

0

Mamy okazje zobaczyć Messiego !

0

To lepiej wejść z piłka do bramki ?? Dobry jestes idz przemyj oczy !

0

Teraz bedzie płacz o Karny ?
Lepiej płakać nad gra zespołu bo nie ma kogo wyróżnić ... Messi bierze przykład z Ronaldo ... Słabo to widzę jakaś zmianę trzeba by zrobic to może cos sie ruszy ..

0

Oglądam . Tyle ze prowadzimy więcej nic ciekawego nie widać.... Z piłka do bramki chcą wejść nie ma Rakiticia nie ma komunę dystansu udezyc ...

0

Słabiutko słabiutko ;) Xaviego nie widać wiec do zmiany ! ;) Pedro tez dziś jakoś nie błyszczy ...

6

Oglądam Nasza Barce i każdego naszego przeciwnika i jego styl gry tak samo czasem Real obejrzę ale bardzie patrzę tylko na sty gry przeciwnika Bialaskow . I wy tez to
Widzicie czy tylko ja ze każda drużyna z LL grają przeciwko nam broni większa liczba zawodników przeważnie Autobus za autobusem a jak grają z haladziecmi to grają jakby grali równy z równym ???

Zauważył ktoś oprócz mnie ??

1

Mówisz wrzutki masz na mysli te przezuty co Kross z połowy dawał ? Hahah bo ja widziałem tylko dogrania po ziemi . W powietrzu Real sie chował hahah

1

Oceniacie Carlo Hahaha to chyba nie te forum do oceny kogokolwiek ... Patrzy na to co sie dzieje u nas !

0

Nie nie ;) jestes w błędzie ;) od czasu do czasu se zape Zielonego Skuna ! Wszystko jest dla Ludzi ! Pozdrawiam ! Vamos Barca !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?