sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No zobaczymy ;) chłopaki są w formie jak widać ;) wiec jak ja utrzymają to powinnismy wygrać Finał ;)
+ tego meczy to klub zarobi na tym meczy dobre kilka mln ;)
0
No no zejebiooooozaaaa ;) juz Oni nam zdobędą ten Puchar ;)
Zaraz sie zacznie ze nie powinien być rozegrany na CN itd itp ....
0
Fajnie by było zeby chociaż dał radę zagrać w dwóch trzech meczach :) wrócił po kontuzji nie grał x czasu lepiej za szybko nie puszczać go na boisko ;)
2
Grali do końca ;) zasłużyli po tych dwóch meczach z Chelsea to było "fenomenalne widowisko"
0
Nie bedzie dwóch zawodników decydujących w PSG to szamana która musimy wykorzystać zeby w drugim spotkaniu nie było trzeba mieć żadnych problemów i dać odpocząć komuś kto sie bardziej przyda na Ligę ;) fajnie ze pierwszy mecz u nich ;)
0
No no dobrze prawią ;) Hahaha ale to U Nas jest Tem człowiek ktory strzela bramki z niczego ;) wiec luz ;) City nie strzeli dwóch bramek a wynik dzisiejszy odstawiłem na 3-1
1
Zapewne chodziło mu o to ze to Real był na miejscu nr 1
1
To właśnie Angirlska jest Najlepsza ze względu na to ze kazdy mozyvwygrac z każdym i kazdy może przegrać z każdym co widać po meczu City ;) W hiszpańskiej co roku te same zespoły Real , Barca , Atletico top 3. Angielska jest bardziej wyrównana liga !
0
Cos mi sie zdaje ze Neymar bedzie miał tyle tych bramek w Reprezentacji ze przez kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat bedzie cieżko go pobić ;)
0
Teraz czeka nas Tydzień pełen emocji :-] choć Myśle ze City jest mocne ale dwie bramki na CN bedzie cieżko nam strzelić a co do GD ... One maja swoje prawa Niby Real bez formy ale to jednak Real zawsze bedzie z nimi cieżko :-] ale Kto jak nie My !
21
Oczekujesz ze DM bedzie asystował po piec razy w meczu strzelał bramki a zarazem czyścił przedpole ??
Szczególnie patrząc ze to był jego pierwszy mecz od x czasu ?? Wyjdź zagraj lepiej :)
0
Zobaczymy w Styczniu ;)
3
Myśle ze tego rekordu nie pobije cieżko bedzie :) choć Leo to Leo ;)
6
Szczerze to mecz nie zachwycał :-/ ale są 3 pkt i trzeba sie cieszyć ! Jutro Madryt remisuje ;) hehe
0
Bedzie przestrzał czy nie ??
1
Słabo to widzę ale to dopiero pierwsza połowa :)
0
No w tym środku to troche poniosło Luisa ;) zobaczymy jak tam z forma Roberto ;)
0
nazwy klubów pisze sie z Dużej Litery ! Wiem pomprostu tak sobie zażartowałem ....
0
Te 16% to z Madrytu Hahaha
3
Przetnie sie go na pół i jedna połowa zostanie a druga powędruje do innej drużyny ;) Hahaha
0
Myślisz ze Real jest w stanie dojść do finału LM ? Z obecna forma uważam ze nie ;] a jeszcze jakby z nami przegrali to juz w ogóle sie załamią :] ale oczywiście wiem Real To Real nie lekceważę ich
0
Bellerini tez jest całkiem dobry i zna nasza filozofię ;) Walker tez jest dobry , ten z P$G Arurier czy kij wie jak (nie pamietam) jest w czym wybierać tylko trzeba poszukać a nie brać pierwszego lepszego ;) choć Ci dwaj wymienieni przez Ciebie tez maja predyspozycje do gry u nas ;)
0
Kontrakt na dwa lata i w styczniu go sprzedać za głupie 2-5 mln zawsze cos ! Kupić nowego prawego a jest w czym wybierać : Gaspar,Danilo,Bellerini,Walker
0
Jak dla mnie to dziwne ze Oni w ogóle piszą na nasz temat miedz patrzą swoich gwiazdeczek którzy jak nie dostaną piłki to sie obrażają i wychodzi na to ze Casillas więcej od nich biega hahahahaha
0
Trzeba było oglądać mecz Łodzi z Sevilla byś usłyszał ;)
3
Ale Deluofeu to idiota .... Trzeba go sie pozbyć z Barcelony ... Nie zagrał i pocisnął po trenerze Ba Twitterze .... Co za człowiek ....
0
A niby Suarez miał być niewypałem ... Hahahaha
0
Widziałem widziałem :)
1
City jak City oczywiście to dobra drużyna i ciężki rywal ale nie wydaje mi sie ze strzela dwie bramki na CN :) trzeba wygrać z Bialaskami i mieć te 4pkt przewagi!!!
Obstawiam ;)
Barca 3-1 City
Barca 2-0 Real
Ale to tylko moja opinia ;) nie musisz sie z tym zgadzać ;) zobaczymy po meczach hehe Pozdrawiam ;)
0
Z pewnością Matematyk z Ciebie ;) czy pobije nie wiem bardziej wydaje mi sie ze odejdzie z Barcy jak tylko wygra wszystko w tym badz następnym sezonie :-/ nie chciałbym tego ale to jest prawdopodobne ...