sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Panowie wam sie licznik bramek na mecz wyprostował
0
Bartus miał spore argumentów wygraliśmy puchary teraz mamy pakę na wygranie kolejnych ;) nie to sie najpierw podpisze a nie juz gadanie
0
Tu sie tez patrzy na osiągnięcia piłkarza a Pedro ma ich juz troche wiec 15 to jest wart a 30 to normalna dobra cena za Pedro ;)
0
Nie chodzi mi akurat o to zeby koniecznie na jego pozycje ściągnąć kogos ... Chodzi o to ze dobrze by było miec kogos takiego a zawodnika zawsze mozna przesunąć hehe
0
Wlasnie ze ISCO dobrze by było widzieć w tych szeregach albo Özila na miejsce Xaviego
0
Cos tu śmierdzieć mi kolejna afera zaczyna ;)
0
W tej reprezentacji teraz brakuje Hulka , Oscara i paru innych grajków tej Brazyli nie ma kto teraz pociągnąć jak zabrali Neymara ...
0
Tutaj sie z Toba zgodzę aż bym wypisał kilkanaście takich przypadków ale mi sie nie chce ... Parodia
A co do DANIELvsBARCA to Ney musiał byc wkurzony nie mówiąc brzydko gdy wygrał juz prawie wszystko w sezonie i od 12 meczy reprezentacyjnych nie przegrał czy tam ilu a sam prawie wygrywał mecze ... Ale to jest błąd trenera ze nie ma takich Ludzi jak Hulk , Oscar oni duzo pomagali Neymarowi ...
0
To jest juz żałosne wam powiem... Rozumiem dwa mecze ale nie ze "typ" nie moze zagrać juz do konca turnieju .... I nie bronię tu Neymara bo czy by był to inny zawodnik Jsmes , Willian , Di Maria czy Bog wie kto to samo bym napisał . Najpierw Suarez teraz Neymar ...
Moze najlepiej bedzie usiąść na Cała Wielka Barcelonę zeby wycofali i rozwiązali cała drużyne ???
POWAZNIE NA NIEKTÓRYCH W TYCH FEDERACJACH TO AŻ SZKODA SŁÓW !
VeB ! Razem Przeciwko Wszystkim !
0
Dokładnie ! Jak zmiennik dla busqetsa to juz lepiej Samper stor x lepiej sie prezentował ;)
0
Nie obrażaj polskiej piłki hahaha
0
Sorry zle odebrałem ;)
0
Otoczenie to samo ?? Poziom Juve a Barcy jest o wiele wyższy (nie ujmując Juve ale taka prawda) u nas od typa który przychodzi do klubu za 80 baniek wymaga sie przynajmniej takiej postawy jak Suarez
3
City nie sprzeda Kuna ... Ostatnio gdzies czytałem ze chca przedłużyć z nim kontrakt . A i sam Aguero watpię by był zainteresowany
0
Dzięki bardzo ;)
0
Gdzie obejrzę mecz ??
0
Gdzie obejrzę Argentynę ?? ;)
3
De Bruyne i starczy nam ludzi i zostawić go w Wolfsbugru do stycznia ;)
0
+ dołożą Coenteao albo kogos z ławki Khedire
1
Dobra robota ! Pedro to jeden z lepszych zmienników w Europie ;) przyda sie ! Ana dodatek zaoszczędzimy hajsu ...
1
10 baniek podobno ;) jak to prawda to bardzo dobry transfer !
0
Szczerze mówiąc to jest niedopomyslenia miec w składzie : Ronaldo , Bale , Jamesa, Modricia, Isco, Kroosa, Benzeme, Khedire i dodaj jeszcze Pogbe Reusa i Verrattiego .... I wxstuvprocentach klub nie ma długów i te transfery zgodnie z prawem sa robione .... Dodaj jeszcze tych co nie wymieniłem to kolejne mln sa kurde .... W jednym okienku ściągnąć dwie trzy gwiazdy i wszystko zgodnie z prawem ...
2
Modriciem , Lucas Silva , Khedira , Bale i ta trójka James , Kroos , Isco ;) hahaha niech kupuje to wprowadzi straszne bardzo straszne zamieszanie i bedą oddawać za grosze takich piłkarzy jak Isco Khedira Modric ;) czekam na Isco !!!!
0
Ja mysle o De Bruyne zobaczcie jak on sie rozwiną w wolsfburgu za 25-30 baniek do wyciągnięcia jest spokojnie + 50 zostaje mozna spróbować Isco ściągnąć
0
Tu sie zgodzę Isco to jest Kocur !
0
Messi nie musi najwiecej strzelać ma bardzo duzo bramek w sezonie i asyst a teraz to sie liczy i kazdy wie juz ze Messi ma złotego buta za sama grę ile on włożył w ten sezon to jest NAJLEPSZY MESSI wie co ma zrobic ;) a Ney teraz tylko jeszcze to uświadamia innym
0
Miejsce w szeregu dla nich pokazac sie należy !
VeB !
0
Pogba to dobry zawodnik nawet bardzo ale jeszcze nic nie osiągną oprócz mistrzostwa Włoch gdzie ta liga jest niczym przy hiszpańskiej czy angielskiej wiec jedyna kwota która bym dał za niego to 50baniek ... Veratti jest o wiele wiele lepszym wyborem dla Nas niz Pogba i bardziej Pasuje do nas niz Pogba .
Kazdy ma inne zdanie na ten temat ale niech sie dzieje co chce każdego z nich przyjmę z uśmiechem ;)
0
W końcu nie ma w drużynie czegoś takiego "nic nam nie idzie piłka do Messiego " kazdy zawodnik naszej drużyny w końcu załapał ze jest w stanie pociągnąć drużyne do zwycięstwa !! A Messi to Messi tego nie zrozumiesz ! Hahaha oby grał jak najdłużej !
0
No i pobił w tym rekord wiec Messi ma nowe wyzwanie pobić jeszcze wiecej filiżanek niz Ronaldo ;) !