sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi tu jest dopiero 03 a musi byc 07 zgłoś sie teraz My w ten sam sposób nabijamy sie z Bawarczykow !
0
Ja tak samo . Kogos musi bardzo bolec ze finał Barca//Bayern vs Juve ;)
0
Remis dla nas nic nie daje ... Musimy chociaż jedna dwie strzelić
0
Gdzie Costa , Fred ?
0
Jutro nie ważne jaki wynik ważne zeby do 0 ;) trzeba wykorzystać nieobecność zawodników Bayernu ;)
0
Jak Real wygra z Valencia to ATLETI wyjdzie w troche okrojonym składzie ze względu na to ze Real to odwieczny rywal i nie pozwoli nikt na to by miał mitrza
0
My możemy tylko wygrać badz byc tym drugim ;) to zależy tylko od piłkarzy juz teraz albo bedą walczyć do ostatniej setnej sekundy albo bedą drudzy
0
W Polce stadion cieżko zapełnić a taka kartioniade co bedziemy mieli na CN to kazdy głupi by ułożył ;) wiem co pisze bo czasami oprawami sie zajmuje ;)
0
To bedzie mecz ! Juz zacieram rączki ;)
0
No Ibra jest dobry nawet bardzo ale nie sadze ze obecnie znajduje sie w Lepszej dyspozycji od Lewego moze od Costy tak
0
Wiadoma Neymar na pewno powinien byc nominowany za swoje zdobycze bramkowe i asysty ;) + Suarez ;)
0
Hahaha Messi Neymar Suarez Hazard i niech bedzie Ronaldo ;) hehe podium
1 Messi ;)
2 Neymar ;)
3 Suarez ;)
Hahaha jakby tak było to byłbym w szoku ;) a Ronaldo pewnie by zawiesił buty na kołku
45
Chciałbym zobaczy "9"tke która jest zawieszona na tyle co Nas Suarez w taki sam sposób w takich klubach jak Real: Benzema, Bayern; Lewy , Chelsea; Costa i ciekawi mnie to czy dali by radę miec tak dobre statystyki ja nasz El Pistolero ! Jedna z Najlepszych 9tek od Powstania Klubu ;) a w tych czasach wydaje mi sie ze jest on Najlepsza 9 na świecie zaraz za nim Kun , Lewy , Costa ,
1
No no kolego ;) Coutinho ! Oglądam ligę angielska i serio On by pasował nam do środka pola nie drogi a bardzo dobry zawodnik w dodatku młody i w końcu byśmy mieli kogos naprawde szybkiego w środku pola + szybki napad dało bo to zabojczo szybkie kontry
0
0
Najlepszy to bedzie taki -
Zagra - nie strzeli - spakuje sie i wróci do Monachium z bagażem 3 goli i 2ch zmarnowanych setek ...!!!!
0
Mamy czas ! Verma prawdopodobnie dostanie szanse z Cordoba ;)
0
Od Anglików mozna nawet 35 wydusic wiec trzeba z nich czerpać ! A Pedro mamy kim zastąpić ! ;)
0
Ta kolego Verme postaw na środku obrony po prawie roku przerywa od gry z bayernem to zobaczy ze bedzie 0;7 zgłoś sie
0
W tej lidze chwila nieuwagi i moze sie skończyć kazdy mecz tak jak sie skończyło z Malaga bodajże ...
0
My mamy atletico
1
Mamy Suareza i Neymara takiego napadu żadna drużyna nie ma i nie bedzie miała Bayern musi sie nas bać to nie bedzie mecz sprzed dwóch lat to było des lata temu teraz mamy lepiej poukładany zespół kazdy zapieprza nie ma obijania sie ;) Messi to tylko 1/23 tej układanki 110% od każdego z zawodników da nam awans ;) ale nie mozna liczyć na wygrana jedna bramka bo w Monachium To moze sie skończyć jak z Porto
0
Bedzie cieżko ale damy radę ! ;) nie mozna myslec o FCB !
0
Fajnie ze pierwszy mecz u nas musimy nabić najlepiej 2-3 bramki przewagi przed tym jak pojedziemy do nich sa mocni ale u siebie tylko . Czuje ze w tym sezonie LM jest nasza !!!!
0
Wydaje mi sie jak dobrze pamietam to PSG przed pierwszym meczem z nami jest konkretnie osłabione PODKREŚLAM JEŚLI DOBRZE PAMIETAM ;) Luiz na pewno nie zagra a bodajże Veratti i Ibra za kartki nie grają czy jakoś tak w pierwszym
Meczu ;) wiec mamy szanse na dobra zaliczkę
0
Weź człowieku wyjdź bo aż tu śmierdzi
0
Napisałem ze liczą sie tylko 3 pkt a Ty sie wyśpij w tych czasach jest wszystko możliwe ;)
0
Może dziś nasze Trio po hattricku sieknie ;) fajnie by było ;) ale nie liczą sie ich bramki liczą sie 3pkt ! Vamos Barca !
0
Modlić ktoś tez dużo dają ale Isco to Kooocur !
0
+ zarobek na gadżetach (koszulki, flagi, szaliki, itp,itd )