0

A ja myślę opchnac Rakietę i Arde jak się uda to chociaż 80mln z nich uzyskać kupić Coutinho/Veratti (myślę że 70mln razem z kontraktem byśmy dali rade ugrac) zostaje 10+ to co mają i mogą teraz dysponować daje nam kolejnego gracza na wysokim poziomie do kupienia na PO
a obrońca myślę że nam nie jest potrzebny...
Mamy : Pique Vidala Umtitiego Albe Mathieu Masche Digne. ..
Dać szanse Palenci się ograć i mamy poukladana obronę. ..
Roberto dać do pomocy a w razie wypadku to da rade przecież zagrać na prawej. No i oczywiecie Gomesa zostawić jeszcze na rok jak się nie ogarnie to go też opchnac...

0

Kopary im opadły i tyle a mówili tak żeby was wkur..zyc :)
POKAZALISCIE ZE JESTEŚCIE WIELCY !!!
VeB!!

0

Osobiście zagłosowałem na tak jeżeli zagramy tak jak ostatnie 4 mecze to jesteśmy w stanie strzelić 4 bramki 2;0 do przerwy i PSG może zmieknoc...
VeB !!!!
Obyśmy oglądali dobry mecz i ujrzeli Kilka ładnych brameczek :)

1

Żeby każdy z Tych zawodników którzy do Nas dołączyli miał formę z poprzedniego klubu teraz o nic byśmy się nie martwili i nie rozpisywalibysmy się aż tak :)
Miłego wieczoru z LM Panowie i Panie :)

4

Pierdu Pierdu ja posłucham hahaha musiał ktoś cos znaleźć żebyśmy mieli o czym pisać :) pozdrawiam
Jutro real przegrywa :)

0

Jak czytam kogo Barca chce to następny sezon jest Nasz :) Isto Coutinho i Veratti pomoc kot przy tym Denis Rafa Busi ta pomoc miała by moc ale skąd na to kasa ?
Pozbyć się Ardy? ?szkoda gadać chłop w formie a nie gra ... ktoś kto przeprowadza te transfery nawet nie wie co robi szkoda gadać ten sezon jeszcze nie stracony ale jak będziemy tak grać to czekamy juz na następny sezon

4

Jedna wielka porazka kupowac jakiegoś ciecia... 33lata który zagra sezon bądź dwa nic się nie zwróci a się straci o wiele więcej. .. zamiast dać jakiemus młodemu ze szkółki to wola pchac hajs w emeryta

1

To jest po prostu żałosne...

To jest Finał a gdzie będzie rozgrywany to już ten kto ten cały Puchar organizuje sam powinien ustalic stadionów multum a nie na jakimś Santiago mnie osobiście no źle a nawet bardzo źle oglądało Barcelonę i Alves na Santiago... Calderon osobiście bym wolal
Albo losowanie i na którymś ze stadionów dwoch finalistów

0

A jak dla mnie to już się wydaje ze skupiamy się na LM i PK bo w lidze to będzie strasznie ciężko wygrać jak Real się nie potknię z Celta bądź Valencia

0

27 meczy Denisa a mi się wydaje jakby zagrał dopiero ze 3 mecze na swoim poziomie pozostałe 24 nie bylo chlooa

0

Link do bramki jakiś jestary? ?

0

Może zmiana ustawienia :)
Ter
OB # Roberto-Piqe-Umtiti-Alba
Śr Pola # Busi/Gomes - Iniesta/Rafał
Boki # Neymar - Arda (zmiennik dla nich) Denis
No i Atak Suarez - Messi (zamiennik) Paco
No i oczywiście czasem można by Messiego dać na Skrzydło i wpuścić Paco do spółki z Suarezem

0

Musi troche grać Vidal bo kasa musi się zwrócić... zobaczycie ze pójdzie jak nie w tym to po sezonie gdzieś grać za 15/20 mln
Ja osobiście jestem zdania że Roberto/Vidal to solidna prawa i nikogo nie potrzebujemy na ta pozycję

0

Juz Smuda lepiej by se tam poradził

2

Z Borussia bez Nich u siebie na luzie z 3/4 - 0 klepniemy :) wiec z Celtic można się wykartkowac

0

A gdzie Vidal ?

Teraz to ja jestem naprawdę w szoku. ..

0

No to Alexi, Gomes, Denis i Paco mają okazję się pokazać :) bardzo mnie to Cieszy :) to będzie dopiero spotanie

8

Graliśmy bez 5 zawodników i wy Tu jeszcze narzekacie... wygraliśmy są trzy pkt i trzeba się cieszyć dobrze ze nasi zawodnicy nie płaczą o karne tak jak Ci z Madrytu bo aż płakać by się chciało

0

Zgadzam się Busi nam jakoś opadł z sił hmmm tylko kogo tam wstawić za niego? ?
A tu z innej beczki jesteś teraz może na forum ?

0

Jeszcze się zdziwicie jak Paco odpali :)) na razie Suarez jest w formie i jak tu dać pograć dla Paco hehe ja jestem dobrej myśli zamiennik dla Suareza dobry tylko musi się odblokować

4

Po co mają grać wydaliśmy kasę i teraz niech siedzą na ławie.... a za pół roku oddamy ich za 1/10 ceny... to jest porażka Luchooo sam ich chciał a teraz im szansy nie daje..

2

Nie to lepiej żeby siedział na trybunach i zapuszczal korzenie... a za pół roku sprzedamy go za 5 piłek bo chłop zagrał parę minut.. przesiedzial pół roku bez gry nich w końcu wyjdzie i zagra coś bo nie widzę tego kolorowo 17mln pójdzie w błoto a nawet połowa się nie zwroci przeź te jego siedzenie

0

Podpisać umowę i za dwa lata Dragowskiego kupić niech się uczy przy Niemcu :)

0

Dzięki ;) to bedzie udany wrzesień

0

Sorry ze nie związane z tematem ale chciałbym pojechać na mecz Barcelony w Tym roku i mam takie pytanie :)
Czy koniecznie trzeba mieć ta Legitymacje FCB? Jak tak to ;
Jak ja wyrobić I gdzie ??

0

jak już miałbym wybierać miedzy Liverpool'em a Chelsea to wybrałbym ten pierwszy wariant...
a co do odejścia to niech go zabierają ! jeszcze pogonić Rudego i będzie git w te miejsce zakontraktować Marquinhos'a :)

0

Mecze o 16 są dla nas straszne męczarnie ale w obecnej formie to Oni sa zdolni do wszystkiego ;)

0

Zgadzam sie ;)wczoraj patrząc na Pellego i Maradone co robili kiedyś kiedyś teraz na Messiego i Ronaldo co robia teraz widać duża różnice jak sie piłka rozwinęła to teraz pytanie co Moze byc za kilka lat po odejściu M10 i Krystyny ???

0

Jeden z ciekawszych zmienników 30 lat 5 baniek ;) mało lepszych jeżeli w ogóle jakiś lepszy od Lavezziego za ten hajs by sie znalazł ;)

0

Zgodzę sie z ta "9" ale tez i Nasz Lewy zaczyna swój bój o ta "9"
Trzech Najlepszy jak dla mnie na tej pozycji
1. Suarez
2. Lewy
3. Aguero (jego jeszcze u nas brakuje ;) tylko nie ma gdzie go wcisnąć)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?