0

Dobra dobra my jeszcze musimy wygrać nie ma co sie podniecać ... Ostatnio tez okazji nie wykorzystaliśmy :)

0

ja to bym to przejaral,przecpal Hahaha

0

I mamy 1-0 dla Bilbao !!!

0

200mln za Transfer Pogby ?
Nieeee Dziękuje ! Veratti zapraszamy :) do tego jak sie by udało to Danilo a jak nie to może Arsenal i Bellerini (czy jakoś tak) Tottenham i Walker ?

0

Trzeba kontrakt przedłużyć o dwa latka badz trzy ;) a Inter to niech zapomni przecież Pedro woli grać w pucharach niż w mizernej Serie A

0

Dokładnie Pedro to Pedro ! forma mu w gore idzie On ma Grać ;) tez wole Adme i Sandro ;) + dać szanse Dongou ;)

0

Wiadomo Aguero ;)

0

Suarez to To taki zawodnik po którym nie wiadomo co On może zrobic ! Bramkarze musza stać na linii żeby nie lobosal ich z połowy uderzeyc potrafi z niczego to samo z dograniiami . Strzeli z 15-20 bramek w sezonie do tego dołoży 15-20 asyst ;) i bedzie udany sezon dla niego !!!!

0

Raczej to trener nie umie wykorzystać potencjału Naszej Mlodzierzy ;)

0

I z ogórkami można przegrać więcej Optymizmu ;)

1

Na transferyinfo jak dobrze pamietam ;)!

0

Tak właśnie to miałem na mysli ;)

2

Bramkarz ma 50/50 szans obronienia. Stan na bramkę i Obron (nie ze ktoś przestrzeni jak Ramos) tylko dam Obron jednego z 10
Karnych ;)

1

Czytaliście juz gdzieś o tym ze Pogba sie wypowiedział gdzie chciałby grać ??

Wybrał Wielka Barcelonę ! A ile w tym prawdy to zobaczymy ;)

0

I o to chodziło ! Żeby w końcu mecz z trybun sibie obejrzał ;) zagra Pedro i może Sandro na ławeczkę albo Halilovic ? ;)

1

Takie gowno co gra Barca o tej 16 to aż szkodanczasu oglądać . Stracą bramkę i bedzie pośpiech i stara pkt :-/

0

Jedna dwie rotacje ! Skald bardzo dobry ;) oby Tridente dołożyli po brameczce do Pichichi

0

Oby nie zęby hehe ;)

0

Zgodzę sie tu z Tobą ;) oprócz Żółtych to juz chyba nie ma takiej drużyny która może urwać im pkt choć w piłce wszystko jest możliwe ;)

0

Jestem obecnie w Szwecji ;) i strasznie dużo tu PSG ale tez jak sie przejdziesz po Centrum w Stockholmnie to widzisz dużo podziaranych z Herbem naszym ale i tez troche Madrytu jest

6

Panowie co myślicie jakby był Karny w GD dla Nas i Neymar go tak wykonał ? I wygrywamy 1-0
Co by sie działo w prasie !!!!

1

Juve ma aż tak dużo kibiców ? Nie wiedziałem hehe

1

To teraz zobaczymy czy Busi grał dla klubu i dalej bedzie tak grał czy grał dla hajsu a jego forma spadnie jak śliwka z drzewa hehe

0

No to co ze go nie ma ;) wybrali to co im sie podobało :) Messi i tak Jest najlepszy !

1

Jak z tej 5-tki maja wybierać to Veratti i Danilo ! Ale myśle ze Lepiej Pogba - Danilo ;) ale przynaniej dwóch z trzech by sie przydało ;) tylko ze to około 50-70 mln bedzie kosztowało nas

1

Mi sie wydaje ze 50-60 mln powinni sciągnąć od Qataru ja miałby zostać ! A na dodatek te Nike powinno zacząć wykładać 40-50 mln bo zaraz to sie zmieni z Nike na coś innego !

0

Kogo on w Interze szuka ?? Albo w Celticu ?? Icardi to jedyna osoba chyba ;)

0

Cieżko bedzie żeby przeszedł On do nas ale myśle ze to Nas wybierze ;)

0

Patrząc na wynik można powiedzieć ze jesteśmy juz dalej City u nas dwóch bramek raczej nie strzeli ;) a karny Messiego ? Najlepszym sie zdarza heh to nie Messi nie strzeli tylko Hart obronił ;) zaliczka jest dwubramkową Iniestta czego sie cieszyć ;) Cieszą bramki w najważniejszych meczach Suareza !

0

Mówili to Tylko nieliczni i w tym ja ! Suarez strzela w najważniejszych meczach !!!!! bravooooooo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?