1

Mówiłem ze jak nie Leoś to któryś z Panów Neymar / Suarez ustrzeli ;)

0

Skład elegancki a teraz poważny sprawdzian dla Ter Stegena ! Vamos Barca !!!

0

Bedzie cieżko ! Ale mamy takie Trdente ze jak Leoś bedzie miał mało miejsca to któryś z dwójki N~S bedzie miał więcej a wiadomo co Onii mogą zrobic z piłka ;)

0

W genach może i ma ale wiedząc ze zawodnik ma problemy z kontuzjami powinni przed dopuszczeniem go do treningów przez conajmniej pierwszych kilka dni kiedy doszedł do zdrowia powinien spędzić w domu i na badaniach czy na pewno jest zdrowy i czy można dopuścic go do jakichkolwiek treningów

0

No tak dać zawodnika na trening w pełni nie wyleczonego pozdrawiam idiotów ..... W tym klubie ....

1

No ale Cesc był w Barcelonie odszedł do Arsenalu wrócił do Barcy i odszedł do Chelsea wiec dla kogo on jest sprzedawczykiem dla Nas ? Czy Kanonierow ?
Dla mnie osobiście nie jest ! A cieszę sie jak gra w Chelsea tak dobrego środkowego to oni jeszcze nie mieli ;)

0

Gael jak wyjdzie w pierwszym to tez nie zagra :)

0

Jak ma odejść to odejdzie o
Tym czy odejdzie tylko On wie ! Niby mówi ze nie nie odejdę ale Nigdy Nie Mów Nigdy !

0

Każdy widzi Leosia No bo strzela itd itp a poszczególne bramki pojedynczych zawodników dawały nam więcej czasami pamietam kiedyś mieliśmy zmiennika Maxi Lopez to zmiennik jakiego nigdy nie będziemy mieli wchodził w tarapatach i strzelał ważne bramki .

Ale Leoś to inny poziom Galaktyczny nieosiągalny dla innych może dla Neymara za dwa trzy lata

0

Niech zagrają to co lubią najbardziej ! City mocne ale Barca mocniejsza ;)

0

Na dodatek po odejciu tych zawodników Southampton prezentuje sie dobrze bardzo dobrze a Cu zawodnicy grzeją ławę w swoich klubach przeważnie Hahaha mogli zostać unwalczyc o tytuł badz LM a teraz jest im cieżko wyjsć w pierwszej 11 i nawet z ławy wejść . A co do zawodnika słaby niekiedy ale na nasza Barce przy takich talentach co mamy w Barcelonie B nie warto wydawać kasy na niego tylko trzeba dać szanse młodym bo to jest przyszłość na 10 lat a nie na 2-3 sezony

0

Zobaczymy czy sie nie boisz Nasri ;) Hehehe wydaje mi sie inaczej no ale zobaczymy

0

Kontra kontra i jeszcze raz kontra i mamy po meczu ;) jedna wpadka to nie wpadka ;) damy radę jutro !

1

Zgadzam sie przynajmniej raz czy dwa jakby dał komu innemu to nie ucierpiałby na tym . Karnego dał Neymatowi a wolnego nie może dać ;)

0

Co on dostał pozwolenie na ściągnięcie zawodników do rezerw ?

1

Oby chłopaki sie podnieśli ! Wygrali bo są w stanie wygrać choć bedzie cieżko bo City to
Jednak solidna ekipa i pokazała to wczoraj ! Ale myśle ze damy radę ;) kluczem
Bedzie szybko zdobyta bramka City sie otworzy i jedziemy z kontry !

1

Trzeba pokazać ze to była głupia wpadka ! Czekać na potknięcie Realu i sami musimy ich ograć ;) i Liga nasza ! VeB !!!!

0

Zamknęła sie a wy staliście ! Wszyscy myślami przy City .... A Oni myślami przy najbliższym meczu i 5;0 wklepali dla Newcatel... Teraz bądźcie myslami ze Tomasz ostatni mecz i pokażcie jaja !!!! Udowodnijcie ze to była wpadka !!!!

0

No trzeba czekać na potknięcie w którymś z meczów Villareal / Bilbao bo watpię by z ogórkami jutro stracili pkt :-//

0

No właśnie wymieniłbym tylko Rakiticia z Iniesta i Masche z Rudym

0

Zagraliśmy tragicznie ! Takiej Barcelony nikt nie chce oglądać ! To wina piłkarzy i Lucho powinien wystawić optymalny skład taki jak wyjdzie z City ! Teraz mamy za swoje i to powinno Dać dużo do myślenia !

Trzeba liczyć teraz na potknięcie Realu . Jutro to sie raczej nie stanie ale dwa następne mecze możliwe i wygranie w GD jestnobowiakowe jeżeli mamy myślec
O lidze !!!!!!!!

0

Jedyne co potrafimy dobrze zagrać to do tylu i w szerz boiska ...

1

To co inni zawodnicy nie potrafili zrobic czyli oddał strzał

0

Dobrze panowie solidny mecz na -4

0

Co tu na sędziów zwalać jak oni by grali swoje to nikt do sędziów by nie miał żalu ... Żal to można mieć do grajków ...

0

O Boże następny zły :( jak nie widzisz tego piachu co gra Ney to szkoda ...

0

Messi w formie ? Nie sadze . Barca w formie ? Nie sadze .

0

Komentarz usunięty

0

Messi jak paralityk Neymar tak samo ogólnie to drużyna Paralitykow

0

-4 w niedziele ma być w Barcelonie prawdopodobnie :-//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?