sliwa88
Dołączył/a: grudzień 2013
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mówiłem ze jak nie Leoś to któryś z Panów Neymar / Suarez ustrzeli ;)
0
Skład elegancki a teraz poważny sprawdzian dla Ter Stegena ! Vamos Barca !!!
0
Bedzie cieżko ! Ale mamy takie Trdente ze jak Leoś bedzie miał mało miejsca to któryś z dwójki N~S bedzie miał więcej a wiadomo co Onii mogą zrobic z piłka ;)
0
W genach może i ma ale wiedząc ze zawodnik ma problemy z kontuzjami powinni przed dopuszczeniem go do treningów przez conajmniej pierwszych kilka dni kiedy doszedł do zdrowia powinien spędzić w domu i na badaniach czy na pewno jest zdrowy i czy można dopuścic go do jakichkolwiek treningów
0
No tak dać zawodnika na trening w pełni nie wyleczonego pozdrawiam idiotów ..... W tym klubie ....
1
No ale Cesc był w Barcelonie odszedł do Arsenalu wrócił do Barcy i odszedł do Chelsea wiec dla kogo on jest sprzedawczykiem dla Nas ? Czy Kanonierow ?
Dla mnie osobiście nie jest ! A cieszę sie jak gra w Chelsea tak dobrego środkowego to oni jeszcze nie mieli ;)
0
Gael jak wyjdzie w pierwszym to tez nie zagra :)
0
Jak ma odejść to odejdzie o
Tym czy odejdzie tylko On wie ! Niby mówi ze nie nie odejdę ale Nigdy Nie Mów Nigdy !
0
Każdy widzi Leosia No bo strzela itd itp a poszczególne bramki pojedynczych zawodników dawały nam więcej czasami pamietam kiedyś mieliśmy zmiennika Maxi Lopez to zmiennik jakiego nigdy nie będziemy mieli wchodził w tarapatach i strzelał ważne bramki .
Ale Leoś to inny poziom Galaktyczny nieosiągalny dla innych może dla Neymara za dwa trzy lata
0
Niech zagrają to co lubią najbardziej ! City mocne ale Barca mocniejsza ;)
0
Na dodatek po odejciu tych zawodników Southampton prezentuje sie dobrze bardzo dobrze a Cu zawodnicy grzeją ławę w swoich klubach przeważnie Hahaha mogli zostać unwalczyc o tytuł badz LM a teraz jest im cieżko wyjsć w pierwszej 11 i nawet z ławy wejść . A co do zawodnika słaby niekiedy ale na nasza Barce przy takich talentach co mamy w Barcelonie B nie warto wydawać kasy na niego tylko trzeba dać szanse młodym bo to jest przyszłość na 10 lat a nie na 2-3 sezony
0
Zobaczymy czy sie nie boisz Nasri ;) Hehehe wydaje mi sie inaczej no ale zobaczymy
0
Kontra kontra i jeszcze raz kontra i mamy po meczu ;) jedna wpadka to nie wpadka ;) damy radę jutro !
1
Zgadzam sie przynajmniej raz czy dwa jakby dał komu innemu to nie ucierpiałby na tym . Karnego dał Neymatowi a wolnego nie może dać ;)
0
Co on dostał pozwolenie na ściągnięcie zawodników do rezerw ?
1
Oby chłopaki sie podnieśli ! Wygrali bo są w stanie wygrać choć bedzie cieżko bo City to
Jednak solidna ekipa i pokazała to wczoraj ! Ale myśle ze damy radę ;) kluczem
Bedzie szybko zdobyta bramka City sie otworzy i jedziemy z kontry !
1
Trzeba pokazać ze to była głupia wpadka ! Czekać na potknięcie Realu i sami musimy ich ograć ;) i Liga nasza ! VeB !!!!
0
Zamknęła sie a wy staliście ! Wszyscy myślami przy City .... A Oni myślami przy najbliższym meczu i 5;0 wklepali dla Newcatel... Teraz bądźcie myslami ze Tomasz ostatni mecz i pokażcie jaja !!!! Udowodnijcie ze to była wpadka !!!!
0
No trzeba czekać na potknięcie w którymś z meczów Villareal / Bilbao bo watpię by z ogórkami jutro stracili pkt :-//
0
No właśnie wymieniłbym tylko Rakiticia z Iniesta i Masche z Rudym
0
Zagraliśmy tragicznie ! Takiej Barcelony nikt nie chce oglądać ! To wina piłkarzy i Lucho powinien wystawić optymalny skład taki jak wyjdzie z City ! Teraz mamy za swoje i to powinno Dać dużo do myślenia !
Trzeba liczyć teraz na potknięcie Realu . Jutro to sie raczej nie stanie ale dwa następne mecze możliwe i wygranie w GD jestnobowiakowe jeżeli mamy myślec
O lidze !!!!!!!!
0
Jedyne co potrafimy dobrze zagrać to do tylu i w szerz boiska ...
1
To co inni zawodnicy nie potrafili zrobic czyli oddał strzał
0
Dobrze panowie solidny mecz na -4
0
Co tu na sędziów zwalać jak oni by grali swoje to nikt do sędziów by nie miał żalu ... Żal to można mieć do grajków ...
0
O Boże następny zły :( jak nie widzisz tego piachu co gra Ney to szkoda ...
0
Messi w formie ? Nie sadze . Barca w formie ? Nie sadze .
0
Komentarz usunięty
0
Messi jak paralityk Neymar tak samo ogólnie to drużyna Paralitykow
0
-4 w niedziele ma być w Barcelonie prawdopodobnie :-//