5 stycznia 2010, 13:11
0
A moim zdaniem trzeba pokładać nadzieję w Pedro. Bardzo szybko się rozwija i jest gwarancją bramek. Ale jak Barca kupi Silvę to płakać nie będę :)
2 stycznia 2010, 14:12
bartopilkarz http://fcbarca.com/main.php?goto=bramki
25 grudnia 2009, 15:41
erteo Tylko żeby nie była za Realem jeśli już mają być przeciwności :)
25 grudnia 2009, 15:25
Tylko pod względem koloru coś się nie dobrał z tą panną... On trupio blady, a ona jak czekoladka :)
22 grudnia 2009, 16:32
Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)
7 czerwca 2009, 13:59
za 20 mln ??? przecież Ferguson nie jest głupi, żeby za tylko tyle go puścić, a po drugie to mamy dobrych środkowych obrońców
5 lutego 2009, 16:20
No trudno żeby go nie zauważyć ale w drużynie mamy Eto'o i Villa wydaje mi się zbędny...
19 lipca 2009, 13:06
Po co środkowy obrońca ? Puyol, Pique, Marquez i Milito wystarczą
10 grudnia 2009, 17:22
Mamy Yaya i Keitę, a jeszcze przecież kupiliśmy latem Czygryńskiego. Nie wiem po co mielibyśmy kupować jeszcze do tego Mascherano, pewnie tylko wymysł dziennikarza, który chciał trochę zarobić, więc napisał jakąś plotkę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A moim zdaniem trzeba pokładać nadzieję w Pedro. Bardzo szybko się rozwija i jest gwarancją bramek. Ale jak Barca kupi Silvę to płakać nie będę :)
0
bartopilkarz
http://fcbarca.com/main.php?goto=bramki
0
erteo
Tylko żeby nie była za Realem jeśli już mają być przeciwności :)
0
Tylko pod względem koloru coś się nie dobrał z tą panną... On trupio blady, a ona jak czekoladka :)
0
Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)
0
za 20 mln ??? przecież Ferguson nie jest głupi, żeby za tylko tyle go puścić, a po drugie to mamy dobrych środkowych obrońców
0
No trudno żeby go nie zauważyć ale w drużynie mamy Eto'o i Villa wydaje mi się zbędny...
0
Po co środkowy obrońca ? Puyol, Pique, Marquez i Milito wystarczą
0
Mamy Yaya i Keitę, a jeszcze przecież kupiliśmy latem Czygryńskiego. Nie wiem po co mielibyśmy kupować jeszcze do tego Mascherano, pewnie tylko wymysł dziennikarza, który chciał trochę zarobić, więc napisał jakąś plotkę.
0
Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)