O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A moim zdaniem trzeba pokładać nadzieję w Pedro. Bardzo szybko się rozwija i jest gwarancją bramek. Ale jak Barca kupi Silvę to płakać nie będę :)

0

0

erteo

Tylko żeby nie była za Realem jeśli już mają być przeciwności :)

0

Tylko pod względem koloru coś się nie dobrał z tą panną... On trupio blady, a ona jak czekoladka :)

0

Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)

Zobacz wszystkie

0

za 20 mln ??? przecież Ferguson nie jest głupi, żeby za tylko tyle go puścić, a po drugie to mamy dobrych środkowych obrońców

0

No trudno żeby go nie zauważyć ale w drużynie mamy Eto'o i Villa wydaje mi się zbędny...

0

Po co środkowy obrońca ? Puyol, Pique, Marquez i Milito wystarczą

0

Mamy Yaya i Keitę, a jeszcze przecież kupiliśmy latem Czygryńskiego. Nie wiem po co mielibyśmy kupować jeszcze do tego Mascherano, pewnie tylko wymysł dziennikarza, który chciał trochę zarobić, więc napisał jakąś plotkę.

0

Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?