0

A moim zdaniem trzeba pokładać nadzieję w Pedro. Bardzo szybko się rozwija i jest gwarancją bramek. Ale jak Barca kupi Silvę to płakać nie będę :)

0

0

erteo

Tylko żeby nie była za Realem jeśli już mają być przeciwności :)

0

Tylko pod względem koloru coś się nie dobrał z tą panną... On trupio blady, a ona jak czekoladka :)

0

Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)

0

arucia

Może się uda, bo w Argentynie nie chcą Messiego, więc może znajdziemy mu jakiegoś pradziadka z Polski i Smuda weźmie go na Euro ;]

0

xavi1991

Masz rację

0

dawid2684

żal mi Cię

0

Kto to z taką łysiną po lewej ? :)

0

dawid10

Ciekawy pomysł, oglądałem kilka jego meczów, bardzo fajnie grał, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w Bacie. Ale wypożyczyć by go można było.

0

A mi tak...

0

Miałem go FIFA 09, tam był jednym z najlepszych napastników :) Ale transfer do Barcy jest chyba nie potrzebny, już lepiej wyciągnąć jakiegoś młodego z drugiego składu

0

Gudi

Pewnie coś mu między żeby weszło ;]

0

No, Bojana można dać Arsenalowi, ale Suareza najpierw powinniśmy wziąć go na wypożyczanie.

0

pioter77

jestem za a nawet przeciw ?

0

Mamy Yaya i Keitę, a jeszcze przecież kupiliśmy latem Czygryńskiego. Nie wiem po co mielibyśmy kupować jeszcze do tego Mascherano, pewnie tylko wymysł dziennikarza, który chciał trochę zarobić, więc napisał jakąś plotkę.

0

El_Mastero

Tylko, że Pele strzelił ponad 1200 goli w karierze. Rivaldo ma ponad 1000

0

A gdzie Henry ?

0

Czygryński ? ...

0

Benzema 0 pkt, Ribery 1, Villa 2... CO lepszego zrobił od nich Giggs, który zajął 14 miejsce ?

0

Był spalony, ale minimalny, można by powiedzieć, że paznokciem ;]

0

Co za młotki zaznaczyły, że złotą piłkę powinien dostać Drogba, albo Gerrard ?

0

Ja chciałbym taką pierwszą trójkę:

1. Messi

2. Rooney

3. Xavi

0

Ja liczę na te same emocje co pół roku temu na Bernabeu, ale o taki sam wynik będzie trudno dla Barcy jak i dla Realu

0

Chyba nigdy nie zapomną mu wpuszczonej szmaty sprzed pięciu lat...

0

Giggs ? Chyba za zasługi, a już lepiej by dali Valdesa a nie Cezara..

0

I przecież od zawsze wiadomo, że Messi, Henry i Iniesta nie mogą grać na skrzydle... śmieszny jesteś Muhito

0

Muhito

No to teraz pojechałeś...żal...

0

Ja bym go wziął, oglądałem ostatnio jego mecze, fajnie gra ten chłopak.

0

Oby więcej takich przeżyć !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?