0

MQuC

0

MQuC

ty wiesz co piszesz ??? chyba skomentowałeś nie ten temat co chciałeś

0

nieeeeeeeeeeee

0

No trochę stare ale za to jakie cenne !

0

Cruyff jak zawsze powiedział to co myślał

0

i jeszcze tym bardziej że gra na skrzydle to tym bardziej dobra statystyka

0

sns

no chyba cię .*** taka statystyka to świetny wynik a ty chyba myślisz że mówisz o koszykówce albo siatkówce no to bym zrozumiał ale w piłce nożnej to jest bardzo dobry wynik

0

Patrzcie na statystyki, po prostu nokaut

0

mógł by dojść al ktoś by usiadł na ławce a szkoda sadzać na niej Xaviego, Iniestę albo Toure. Ktoś by się marnował

0

a bramka ładna

0

Mi się wydaje, że mógłby się przydać bo jest młody no i daje nadzieję. A Pep nie interesowałby się byle kim

0

Zbudowali by sobie drużynę z wychowanków a nie bazowali na kasie bo daleko nie zajdą. A Messi nie odejdzie

0

I ma rację....

0

o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak tego Messi nie trafił

0

a teraz to nikt nie pochwali Valdesa...

0

jaki fuks

0

mogło być 3-1 a jest 2-2

0

Ale Valduś i tak nie miał by szans

0

Łooooo..... No nareszcie kogoś docenił, a nie mówił tylko o sobie. Postęp............

0

Ale sędzia zawalił ten mecz... Wiadomo że my (tzn. Barca) też nie zagrała koncertowo ale mecze na takim poziomie powinni sędziować poważni ludzie a nie tacy którzy za co drugą rzecz zrobioną na boisku

0

Dyscyplina musi być !!!...

0

No to niech przychodzi

0

Skład dobry ale liczę że Messi wejdzie w drugiej połowie.

0

Byle by były 3 pkt

0

Trochę obiektywnie na to popatrzcie. Czerwona powinna być. A do tych co mówią, że nie to czy na przykład jak by Ballack albo Klose sfaulował tak Boruca w meczu Polska - Niemcy to czy nie domagalibyście się czerwonej ??? A jak sędzia dał by mu żółtą to było by tak jak z Howardem Webem (chociaż on akurat przesadził). Także może trochę obiektywizmu więcej

0

30 mln ?????????? No chyba ich...

0

Drogbe mogli by dać

0

Messi tańszy od Ronaldo ????????

0

No trudno żeby go nie zauważyć ale w drużynie mamy Eto'o i Villa wydaje mi się zbędny...

0

Gourcuff przecież nie zagra na skrzydle ale Ribery to może. Ale i tak myślę i mam nadzieję że Henry zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?