smerfetka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MQuC
0
MQuC
ty wiesz co piszesz ??? chyba skomentowałeś nie ten temat co chciałeś
0
nieeeeeeeeeeee
0
No trochę stare ale za to jakie cenne !
0
Cruyff jak zawsze powiedział to co myślał
0
i jeszcze tym bardziej że gra na skrzydle to tym bardziej dobra statystyka
0
sns
no chyba cię .*** taka statystyka to świetny wynik a ty chyba myślisz że mówisz o koszykówce albo siatkówce no to bym zrozumiał ale w piłce nożnej to jest bardzo dobry wynik
0
Patrzcie na statystyki, po prostu nokaut
0
mógł by dojść al ktoś by usiadł na ławce a szkoda sadzać na niej Xaviego, Iniestę albo Toure. Ktoś by się marnował
0
a bramka ładna
0
Mi się wydaje, że mógłby się przydać bo jest młody no i daje nadzieję. A Pep nie interesowałby się byle kim
0
Zbudowali by sobie drużynę z wychowanków a nie bazowali na kasie bo daleko nie zajdą. A Messi nie odejdzie
0
I ma rację....
0
o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak tego Messi nie trafił
0
a teraz to nikt nie pochwali Valdesa...
0
jaki fuks
0
mogło być 3-1 a jest 2-2
0
Ale Valduś i tak nie miał by szans
0
Łooooo..... No nareszcie kogoś docenił, a nie mówił tylko o sobie. Postęp............
0
Ale sędzia zawalił ten mecz... Wiadomo że my (tzn. Barca) też nie zagrała koncertowo ale mecze na takim poziomie powinni sędziować poważni ludzie a nie tacy którzy za co drugą rzecz zrobioną na boisku
0
Dyscyplina musi być !!!...
0
No to niech przychodzi
0
Skład dobry ale liczę że Messi wejdzie w drugiej połowie.
0
Byle by były 3 pkt
0
Trochę obiektywnie na to popatrzcie. Czerwona powinna być. A do tych co mówią, że nie to czy na przykład jak by Ballack albo Klose sfaulował tak Boruca w meczu Polska - Niemcy to czy nie domagalibyście się czerwonej ??? A jak sędzia dał by mu żółtą to było by tak jak z Howardem Webem (chociaż on akurat przesadził). Także może trochę obiektywizmu więcej
0
30 mln ?????????? No chyba ich...
0
Drogbe mogli by dać
0
Messi tańszy od Ronaldo ????????
0
No trudno żeby go nie zauważyć ale w drużynie mamy Eto'o i Villa wydaje mi się zbędny...
0
Gourcuff przecież nie zagra na skrzydle ale Ribery to może. Ale i tak myślę i mam nadzieję że Henry zostanie