0

Śmieszny ten artykuł. Mogli jeszcze dorzucić Messiego, Xaviego i Ibrę

0

No, oby Laporta dał z siebie wszystko !

0

uffffff..... co za szczęście ;]

0

Gierki polityczne i tyle.

0

W FIFIE 09 grał dobrze ;]

0

niech spoczywa w pokoju...

0

* zapłacimy 85 mln !~@#$%^&*()_+{}:?

0

To wychodzi, że zapłacimy Interowi za Ibrahimovicia, bo 50 mln dajemy my + Eto'o (wart 35 mln)... za drogo...

0

Po co środkowy obrońca ? Puyol, Pique, Marquez i Milito wystarczą

0

ciekawe ;]

0

michalfcb

Problem w tym, że lewego obrońcy szukamy aby grał w podstawowym, a Abidala na ławę

0

dopłacić i Cesc nasz

0

Dać Hleba, Gudjonsena i 20 mln dopłać

0

Zazdrość to jego drugie imię ;]

0

25 mln ??? Tyle to ManCity może dać za Hleba ;]

0

Dla nas to dobry znak, bo Real przynajmniej odczepi się od Villi i będzie łatwa droga po niego.

0

Oni stawiają ultimatum...heh...

0

mistrzx30

technika ? Przecież Krystyna umie jeden trick i przewraca się o linię boczną boiska...siła fizyczna... chyba żelu na włosach ;]

0

Uszaq

Dokładnie, gdzie by grał ? Za Messiego....heh.... I jeszcze swoje głupie odzywki ''jestem najlepszym piłkarzem świata, na drugim i trzecim miejscu też postawił bym siebie''...żal... U nas nie ma dla niego miejsca !

0

Mrozio_

Masz rację, nie każdy jest od razu kibicem Barcy i miał prawo tak powiedzieć, być może on właśnie tam chce rozwinąć skrzydła, jednak ja myślę, że z tymi transferami przesadzają, wychowankowie to podstawa !!!

0

I jeszcze Tevez obok Eto'o...

0

Raul 17, a Iniesta 19 ??? Jakiś żart, ten raport to chyba dzieci z "zerówki" sporządziły...

0

Ten cieszący się Koeman na zdjęciu podobny nawet trochę do Iniesty :)

0

Ja wolę Ibrahimovica lub Villę, ale gdyby Robinho przeszedł do Barcy nie miał bym nic przeciwko ;]

0

Najlepszy komentator... to są emocje, nie to co nasz Szpakowski czy tam jakiś Szaranowicz

0

MQuC

0

pepefcb

Tevez ??? To może Barca wtedy powinna zagrać w lidze krasnoludków... Messi i cała reszta to przecież maluchy, jedynie Pique, Yaya Toure mają jakiś wzost, a reszta ??? i jeszcze Tevez...

A co Ashleya Younga to #0 mln moim zdaniem za dużo. 18 mln + Hleb i transakcja jak talala

0

No, a co miał powiedzieć ??? Tak czy siak mówiłby, że mają ''otwarte negocjacje''

0

Nie, Valdes zaliczył znakomity sezon i pozbycie się go byłoby głupotą !!!

0

Tak to jest, my gramy wychowankami, a oni sławami i kto jest lepszy ? Wychowankowie ! U nich gra dwóch wychowanków (Raul i Casillas), a u nas na finał LM wybiegło 7 wychowanków, z czego sześciu gra w podstawowym składzie. Wychowankowie to podstawa !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?