smerfetka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmieszny ten artykuł. Mogli jeszcze dorzucić Messiego, Xaviego i Ibrę
0
No, oby Laporta dał z siebie wszystko !
0
uffffff..... co za szczęście ;]
0
Gierki polityczne i tyle.
0
W FIFIE 09 grał dobrze ;]
0
niech spoczywa w pokoju...
0
* zapłacimy 85 mln !~@#$%^&*()_+{}:?
0
To wychodzi, że zapłacimy Interowi za Ibrahimovicia, bo 50 mln dajemy my + Eto'o (wart 35 mln)... za drogo...
0
Po co środkowy obrońca ? Puyol, Pique, Marquez i Milito wystarczą
0
ciekawe ;]
0
michalfcb
Problem w tym, że lewego obrońcy szukamy aby grał w podstawowym, a Abidala na ławę
0
dopłacić i Cesc nasz
0
Dać Hleba, Gudjonsena i 20 mln dopłać
0
Zazdrość to jego drugie imię ;]
0
25 mln ??? Tyle to ManCity może dać za Hleba ;]
0
Dla nas to dobry znak, bo Real przynajmniej odczepi się od Villi i będzie łatwa droga po niego.
0
Oni stawiają ultimatum...heh...
0
mistrzx30
technika ? Przecież Krystyna umie jeden trick i przewraca się o linię boczną boiska...siła fizyczna... chyba żelu na włosach ;]
0
Uszaq
Dokładnie, gdzie by grał ? Za Messiego....heh.... I jeszcze swoje głupie odzywki ''jestem najlepszym piłkarzem świata, na drugim i trzecim miejscu też postawił bym siebie''...żal... U nas nie ma dla niego miejsca !
0
Mrozio_
Masz rację, nie każdy jest od razu kibicem Barcy i miał prawo tak powiedzieć, być może on właśnie tam chce rozwinąć skrzydła, jednak ja myślę, że z tymi transferami przesadzają, wychowankowie to podstawa !!!
0
I jeszcze Tevez obok Eto'o...
0
Raul 17, a Iniesta 19 ??? Jakiś żart, ten raport to chyba dzieci z "zerówki" sporządziły...
0
Ten cieszący się Koeman na zdjęciu podobny nawet trochę do Iniesty :)
0
Ja wolę Ibrahimovica lub Villę, ale gdyby Robinho przeszedł do Barcy nie miał bym nic przeciwko ;]
0
Najlepszy komentator... to są emocje, nie to co nasz Szpakowski czy tam jakiś Szaranowicz
0
MQuC
0
pepefcb
Tevez ??? To może Barca wtedy powinna zagrać w lidze krasnoludków... Messi i cała reszta to przecież maluchy, jedynie Pique, Yaya Toure mają jakiś wzost, a reszta ??? i jeszcze Tevez...
A co Ashleya Younga to #0 mln moim zdaniem za dużo. 18 mln + Hleb i transakcja jak talala
0
No, a co miał powiedzieć ??? Tak czy siak mówiłby, że mają ''otwarte negocjacje''
0
Nie, Valdes zaliczył znakomity sezon i pozbycie się go byłoby głupotą !!!
0
Tak to jest, my gramy wychowankami, a oni sławami i kto jest lepszy ? Wychowankowie ! U nich gra dwóch wychowanków (Raul i Casillas), a u nas na finał LM wybiegło 7 wychowanków, z czego sześciu gra w podstawowym składzie. Wychowankowie to podstawa !!!