smerfetka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real mnie zadziwia... Tu informacja ''Kaka w Realu'' przed chwilą przeczytałem, że Villa przeszedł do królewskich za 40 mln... Robią transfery i to ostro, z my co ??? Nic !!! Trzeba zabrać się do roboty, bo lewy obrońca z nieba nie zleci, a i jeszcze parę wzmocnień jest potrzebnych
0
nieeeee....
0
ma facet pecha z kontuzjami... :(
0
za 20 mln ??? przecież Ferguson nie jest głupi, żeby za tylko tyle go puścić, a po drugie to mamy dobrych środkowych obrońców
0
niech mu dadzą więcej bo strata takiego zawodnika to by była WIEEEELKA szkoda
0
ja tam wolę Essiena albo Sennę z Villareal
0
Lahma kupić i tyle, chociaż taki piłkarz Riise za 5 mln to też by można było
0
bułahahahahahahahahahahahahaha..... chyba ich pogięło
0
30 mln ??? Za tyle to Pedro...
0
ja bym chciał Rooneya, to najlepszy napastnik świata i wielki pracuś
0
niech idzie, tam się rozwinie i pogra, POWODZENIA Ice Man
0
Nie, Yaya to znakomity piłkarz, świetny pomocnik, etatowy obrońca no i czasem świetny drybler (bramka w finale pucharu króla). To najlepszy albo jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji i nie można go wypuścić, no chyba, że na Camp Nou trafi Marcos Senna to może wtedy...
0
Ja bym go chciał tylko za kogo miałby grać ??? Wolę lewego obrońcę
0
spox filmik
0
koza82
Nie przesadzaj, chociaż masz trochę racji. W finale jesteśmy wielkim fartem ale wydaje mi się, że z MU będzie łatwiej, bo coś mi się wydaje, że Ferguson nie jest takim strategiem jak Hiddink. A to, że niby Manchester ma mocną pakę to nie znaczy też wiele. Przecież i tak jeden lub dwóch gości których wypisałeś usiądzie na ławce. A to, że Arsenal miał wtedy słaby skład, zobacz też na nasz skład z tamtego finału, Oleguer, Edmilson... Teraz to my mamy przecież pakę taką że szkoda gadać. Przecież wtedy nie grali Xavi, Iniesta w końcówce, Messi nie grał, nie mieliśmy jeszcze Henryego. Ja jestem pozytywnej myśli i nie pisz, że nie mamy szans bo mamy i to wielkie.
VeB !!!!
0
ja myślę, że będzie taka jak jest przedstawiona, chociaż myślę, że za Keitę może może zagrać Basquets
0
eeee.... pieprzy głupoty
0
Eto'o.... chyba go zabiję
0
i dobrze, nie pozwala sobie ''dmuchać w kaszę''
0
szogi
nie mają zgody, ale w ostatniej edycji LM Manchester pokonał Romę i Barcę więc pora na rewanż :) chociaż nie popieram
0
jedrusdrewienko
Obecną legendą jest oczywiście Guaradiola, a Iniesta (kto wie) może być przyszłą legendą Barcy
0
Po dwa gole na mecz i mamy rekord ligi
0
Obok Puyola mój ulubiony obrońca, ma chop klasę
0
Mimo, że jestem chłopakiem (chociaż mój login o tum nie świadczy :) to przy tej bramce na 1-1 to się popłakałem... MAMY FINAŁ !
0
Kto strzelił bramki ???
0
Kurde, ja zawsze oglądam na justin.tv , a ostatnio coś wyskakuje, że trzeba płacić, wie ktoś o co to chodzi ???
0
zazdrość
0
No i ma rację
0
No i kolejny popis Webba
0
Dużyyyyyyyy plus dla nas, że nie ma Lahma