0

Real mnie zadziwia... Tu informacja ''Kaka w Realu'' przed chwilą przeczytałem, że Villa przeszedł do królewskich za 40 mln... Robią transfery i to ostro, z my co ??? Nic !!! Trzeba zabrać się do roboty, bo lewy obrońca z nieba nie zleci, a i jeszcze parę wzmocnień jest potrzebnych

0

nieeeee....

0

ma facet pecha z kontuzjami... :(

0

za 20 mln ??? przecież Ferguson nie jest głupi, żeby za tylko tyle go puścić, a po drugie to mamy dobrych środkowych obrońców

0

niech mu dadzą więcej bo strata takiego zawodnika to by była WIEEEELKA szkoda

0

ja tam wolę Essiena albo Sennę z Villareal

0

Lahma kupić i tyle, chociaż taki piłkarz Riise za 5 mln to też by można było

0

bułahahahahahahahahahahahahaha..... chyba ich pogięło

0

30 mln ??? Za tyle to Pedro...

0

ja bym chciał Rooneya, to najlepszy napastnik świata i wielki pracuś

0

niech idzie, tam się rozwinie i pogra, POWODZENIA Ice Man

0

Nie, Yaya to znakomity piłkarz, świetny pomocnik, etatowy obrońca no i czasem świetny drybler (bramka w finale pucharu króla). To najlepszy albo jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji i nie można go wypuścić, no chyba, że na Camp Nou trafi Marcos Senna to może wtedy...

0

Ja bym go chciał tylko za kogo miałby grać ??? Wolę lewego obrońcę

0

spox filmik

0

koza82

Nie przesadzaj, chociaż masz trochę racji. W finale jesteśmy wielkim fartem ale wydaje mi się, że z MU będzie łatwiej, bo coś mi się wydaje, że Ferguson nie jest takim strategiem jak Hiddink. A to, że niby Manchester ma mocną pakę to nie znaczy też wiele. Przecież i tak jeden lub dwóch gości których wypisałeś usiądzie na ławce. A to, że Arsenal miał wtedy słaby skład, zobacz też na nasz skład z tamtego finału, Oleguer, Edmilson... Teraz to my mamy przecież pakę taką że szkoda gadać. Przecież wtedy nie grali Xavi, Iniesta w końcówce, Messi nie grał, nie mieliśmy jeszcze Henryego. Ja jestem pozytywnej myśli i nie pisz, że nie mamy szans bo mamy i to wielkie.

VeB !!!!

0

ja myślę, że będzie taka jak jest przedstawiona, chociaż myślę, że za Keitę może może zagrać Basquets

0

eeee.... pieprzy głupoty

0

Eto'o.... chyba go zabiję

0

i dobrze, nie pozwala sobie ''dmuchać w kaszę''

0

szogi

nie mają zgody, ale w ostatniej edycji LM Manchester pokonał Romę i Barcę więc pora na rewanż :) chociaż nie popieram

0

jedrusdrewienko

Obecną legendą jest oczywiście Guaradiola, a Iniesta (kto wie) może być przyszłą legendą Barcy

0

Po dwa gole na mecz i mamy rekord ligi

0

Obok Puyola mój ulubiony obrońca, ma chop klasę

0

Mimo, że jestem chłopakiem (chociaż mój login o tum nie świadczy :) to przy tej bramce na 1-1 to się popłakałem... MAMY FINAŁ !

0

Kto strzelił bramki ???

0

Kurde, ja zawsze oglądam na justin.tv , a ostatnio coś wyskakuje, że trzeba płacić, wie ktoś o co to chodzi ???

0

zazdrość

0

No i ma rację

0

No i kolejny popis Webba

0

Dużyyyyyyyy plus dla nas, że nie ma Lahma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?