0

Jasiu20

Ty myślisz w ogóle ???

0

Po co miał by być jakimś ministrem ??? Niech zajmie się piłką a nie polityką

0

Oby chociaż wydaje mi sie że tak sie raczej nie stanie. Ale pomoc Fabregas, Xavi, Iniesta była by wspaniała.

0

Poprostu więcej niż klub

0

Ech ten Pini Zahavi...

0

I oby tak dalej

0

oby tak tak dalej chocia Villareal troche mógł by przystopowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?