0

To jest ta z ósemką

4

Pjanić ale brama!!

0

Ajajjajajajajja ale blisko

1

Ja miałem ale w końcu pobierali po tygodniu

0

Ej czy Marek straci lidera w trofeo zamora:(?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie niby spalony z dupy?

0

Według Ciebie Roberto grał beznadziejnie xd?

5

To lubie kultura a jednak boli

9

Szkoda Phila i to bardzo

3

Przez nowego sponsora ciagle jak mi gdzieś mignie koszulka romy to myślę że to Barca

0

Czytałem genialna, tak jak wszystkie książki Dawida, byłem też na obozach organizowanych przez niego i jest to człowiek który naprawde potrafi przemówic do człowieka.

0

W angielskiej, klub dostaje określoną liczbę medali i rozdaje komh chce u nas to nie mam pojecia, ale możliwe że masz racje

0

Chociaż w połowie mogli tak zagrać:(

2

Boli mnie ta roma wciąż

2

Najgorsze w tym meczu jest to że nie grali nawet w połowie tak z Romą:(

0

Nie to tak nie działa:/

1

Ja tak samo, powodzenia!

0

No i w piz** i wylądował

1

Ajjjajajajjajajajaja

0

Demobouuuzzzzzoo

0

Ja też, ale dzisiaj zacząłem trochę w siebie wątpić

0

Kto z was chłopaki pisze gimnazjalne jutro?

13

Z okazji urodzin naszego byłego obrońcy Martina Montoy'i, warto przypomnieć jego pamiętne zagranie z treningu!

1

Chciałbym żeby tal było!

0

Kurła:(((((((((

0

Jaki świr :DDDDD

1

Poza tym jest co raz cieplej przez co przyjeżdżają turysci!

0

Crack ❤❤❤❤❤❤

0

To fakt :)))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?